Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 19:15

Valstybės duomenys rodo ne tik BMW savininkų priklausomybę nuo trijų raidžių: kokios populiariausios?

„Valstybės duomenų analitika“ paskelbė lengvųjų automobilių numerių analizę ir susiejo automobilio markę su specifiškai toms markėms būdingomis raidžių bei skaičių kombinacijomis.
Automobilio numeris Tik prenumeratoriams
Automobilio numeris

Remdamiesi „Regitros“ duomenimis, Statistikos departamento analitikai pabandė nustatyti konkrečioms lengvųjų automobilių markėms specifiškai būdingus raidžių ar skaitmenų „paternus“ (kombinacijas) valstybiniuose numeriuose. Ne „kokie pavyzdžiai dažniausi konkrečios markės automobiliuose“, o „kokie yra specifiškai BŪDINGI konkrečios markės automobiliams, atsižvelgiant į tų (kombinacijų) dažnį kitų markių automobiliuose“. Tai dar vadinama statistiniu sukibimu.

Tirti ne vardiniai numeriai (pvz., „BANGA1“), o standartiniai numeriai su trimis raidėmis ir trimis skaitmenimis.

BMW pavyzdys

BMW markės automobiliams yra unikaliai būdinga numerių raidžių kombinacija „BMV“, kuri buvo aptiktas 18-oje automobilių, nors, sprendžiant iš šios kombinacijos paplitimo tarp kitų markių automobilių, statistiškai tikėtasi aptikti tik 2 BMW markės automobilius su šia kombinacija. Tai nėra nuostabu, nes automobilių savininkai dažnai renkasi valstybinius numerius, kurių raidės ar skaitmenys atkartoja automobilio markės ar modelio pavadinimą (pvz., MIN, GAZ, 911).

BMW markės automobiliams taip pat išskirtinai būdingi jėgą, mačizmą, profanacijas koduojančios raidžių kombinacijos, pvz.:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas