TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vasaros ratas 2014” – jau šešioliktas netradicinių automobilių suvažiavimas

„Vasaros ratas“
Vytauto Pilkausko / 98.lt nuotr. / „Vasaros ratas“
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Tai jau vyko penkiolika metų iš eilės. Viso to pradžia buvo bendraminčių, mylinčių išskirtinius automobilius, sumanymas kažką įdomaus kartu nuveikti šiltuoju metų laiku. Žinoma, tas kartu reiškė, kad automobiliai bus ne paskutinėje vietoje, o kaip vienijanti bendra mintis ir jėga, suburianti netradicinių automobilių mylėtojus į „Vasaros ratą“.

Kiek bekalbėtum su „Auto era“ klubo prezidentu Artūru Tatarūnu apie „Vasaros ratą“, jis visuomet pokalbio metu nepamiršta su pasigerėjimu užsiminti, kaip buvo tuomet, galima sakyti, prieš jau gana daug metų. Ir jis džiaugiasi, kad tuo metu netyčia suformuota idėja išaugo į didžiulį, Lietuvos automobilių klubų mylimą renginį, be kurio jie neįsivaizduoja vasaros.

Šmaikštus tas Artūras, paklausus jo, kodėl nėra jo organizuojamo renginio datos viename iš panašaus kalibro renginių kalendoriuje, jis atsakė: „O kam to reikia, juk visi ir taip žino, kad „Vasaros ratas“ vyksta pirmąjį rugpjūčio savaitgalį.“ Kas tiesa, tas ne melas. Yra net gi tokių spartuolių, kaip „ZAZ“ klubas, kuris tik pasibaigus stovyklai, pirmadienį jau pradeda registruotis į kitų metų renginį.

Vytauto Pilkausko / 98.lt nuotr./„Vasaros ratas“
Vytauto Pilkausko / 98.lt nuotr./„Vasaros ratas“

Taigi šiais metais, toje pačioje vietoje, tuo pačiu laiku, tris dienas ir dvi naktis automobilių klubai sugužės jau į šešioliktąją netradicinių automobilių stovyklą „Vasaros ratas“. Įdomu, kiek automobilių atvyks šiemet? Pirmaisiais metais jų buvo dešimt, į keturioliktąjį renginį atvyko 220 automobilių ir apie 600 žmonių. Jubiliejinė, penkioliktoji stovykla pritraukė dar daugiau: 312 automobilių bei 760 žmonių. Viskas auga kaip ant mielių. Pernai vis renkantis ir renkantis automobiliams teko net gi praplėsti stovyklos teritoriją. Ar šiemet ir vėl bus pasiektas rekordas? Bet gi ne rekordo čia siekiama, o gerai praleisti laiką bendraminčių būryje.

Jeigu dar nepasižymėjote savo kalendoriuose, tai būtinai apsibrėžkite raudonai šią datą: 2014 m. rugpjūčio 1-3 d. Didžiausia, įdomiausia, nuostabiausia ir visaip „-iausia“ automobilių klubų šventė „Vasaros ratas 2014”, organizuojama klubo „Auto era“ lauks stovyklautojų prie Šiemečio ežero, kur įsikūręs Malūko dvaras. Jubiliejinis susitikimas buvo puikus, kaip kažkas sakė: „Pakartot, pakartot!“, taigi šis tradiciškai turi būti dar geresnis.

Vytauto Pilkausko / 98.lt nuotr./„Vasaros ratas“
Vytauto Pilkausko / 98.lt nuotr./„Vasaros ratas“

Stovyklautojų kaip visada lauks pramogos, žaidimai, tarp klubinės varžybos, sulaukiančios begalę ovacijų ir atkaklios kovos, taip pat koncertas ir, žinoma, diskoteka iki pat ryto bei šventinis fejerverkas. O ar buvo paminėta, kad muzika šiemet pasirūpins grupė „ŽAS“. O jeigu leis oro sąlygos į „Vasaros rato“ stovyklą iš viršaus bus galima pažvelgti pakilus oro balionu.

Kasmetinio, tradicinio ir jau šešioliktus metus iš eilės rengiamo netradicinių automobilių suvažiavimo „Vasaros ratas“ sudėtis kaip visuomet puiki, o čia susirinkusieji neturi kada nuobodžiauti. Be to, auga naujoji stovyklos „Vasaros ratas“ karta, kuri seniau važiuodavo į renginį su tėvais. o dabar šie vaikai jau patys blizgina, tobulina savo automobilius ir rieda savais „ratais“ susitikti su kitais automobilių mylėtojais, su jais pabendrauti ir tuo pačiu smagiai praleisti laiką.

Vytauto Pilkausko / 98.lt nuotr./„Vasaros ratas“
Vytauto Pilkausko / 98.lt nuotr./„Vasaros ratas“

Tradicinis posakis „Jeigu tu nebuvai „Vasaros rate“ – tu nebuvai niekur“ eina iš lūpų į lūpas. Perduokime tai vienas kitam ir registruokimės į šią autoklubų šventę.

Dalyvio anketa:

  • Atstovaujamo klubo pavadinimas
  • Vardas/pavardė
  • Automobilio markė ir modelis
  • Automobilio valstybinis numeris
  • Marškinėlių dydis (S, M, L, XL, XXL)
  • Keleivių skaičius (nėra, 1, 2, 3)

Registracija privaloma, nes renginys skirtas tik registruotiems dalyviams. Registruokitės jau dabar, o anketas siųskite el. paštu: vasarosratas@auto-era.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas