Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 15:53

„Velomaratonas“ koreguos kelionės maršrutus: skelbiami eismo ribojimai ir viešojo transporto pakeitimai

Rugpjūčio 21 d., sekmadienį, jau tryliktą kartą vilniečius ir miesto svečius kvies pajudėti didžiausias dviračių renginys Lietuvoje „IKI Velomaratonas 2022“.
IKI Velomaratono 2021 akimirka
IKI Velomaratono 2021 akimirka / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

Rekordinis renginys sulaukia daugiau nei 2700 dalyvių, apdovanotas metų sporto renginio titulu. Vilniaus miesto savivaldybė palaiko aplinkai draugišką transportą, plėtoja dviračiams pritaikytą infrastruktūrą ir skatina miestiečius ne tik prisidėti prie švaresnio miesto, bet ir pajudėti. „Velomaratonas“ įtrauktas ir į „Vilnius 700“ programą.

Renginio metu numatomi eismo ribojimai ir viešojo transporto organizavimo pakeitimai, bus įrengtos laikinos viešojo transporto stotelės.

Dalyviai startuos Nepriklausomybės aikštėje bei važiuos Gedimino prospektu (nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų), toliau trasą tęs Šventaragio, T. Vrublevskio, Arsenalo, T. Kosciuškos gatvėmis, privažiavę iki transporto žiedo apsisuks ir važiuos tomis pačiomis gatvėmis atgal per Karaliaus Mindaugo tiltą, Žvejų, Upės, Vytauto ir A. Mickevičiaus gatves, per Žvėryno tiltą, A. Goštauto gatve iki Baltojo tilto ir atgal bei Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės.

Vaikų grupės taip pat startuos Nepriklausomybės aikštėje, važiuos Gedimino prospektu, pasuks į J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto gatves ir finišuos Gedimino prospekte šalia Nepriklausomybės aikštės.

Planuojami viešojo transporto eismo pakeitimai

2022 m. rugpjūčio 21 d. nuo 5.00 iki 19.00 val. visoje dviračių maratono trasoje bus draudžiamas transporto ir viešojo transporto eismas, taip pat trasoje bus draudžiama statyti transporto priemones.

Viešojo transporto maršrutų trasų bei tvarkaraščių pakeitimai
Rugpjūčio 21 d. nuo 5.00 iki 19 val. keisis 1G, 3G ir 6G greitųjų autobusų maršrutų trasos, 10, 11, 22, 33, 40, 43, 46, 52, 53, 56, 73, 88, 88N ir 89 autobusų maršrutų trasos bei 2, 3, 4, 6 ir 17 troleibusų maršrutų trasos, o 10, 12 maršruto troleibusai nevažiuos.

Pakeistų viešojo transporto trasų schemas rasite čia.

Keleivių patogumui prie Žirmūnų tilto, arčiau žiedinės Olandų g. sankryžos, bus įrengtos laikinos viešojo transporto stotelės šv. Petro ir Povilo bažnyčia (abiem kryptimis). Šiose stotelėse stos 1G, 6G, 10, 33, 40, 43, 46, 53, 88, 88N ir 89 maršrutų autobusai ir 2, 4 ir 17 maršrutų troleibusai.

Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais jau nuo rugpjūčio 17 d. bus galima susipažinti interneto tinklalapyje www.judu.lt.

Specialūs informaciniai pranešimai apie viešojo transporto darbo organizavimo pakeitimus taip pat bus skelbiami viešojo transporto priemonėse bei stotelėse, o bendroji informacija apie trasų pakeitimus skelbiama viešojo transporto švieslentėse.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas