Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilkikai ginkluojasi kovai su krovinių vagimis

Vilkikų spūstis link Medininkų pasienio posto.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilkikų spūstis link Medininkų pasienio posto.
Šaltinis: cargonews.lt
0
A A

„Renault Trucks“ pristato keletą naujovių savo vilkikuose, kurios turėtų apsaugoti vairuotojus nuo užpuolikų, o taip pat padės apsaugoti ir gabenamus krovinius.

Kuomet nusikaltėliai grobia krovinius, neretai pasitaiko ir atvejų kai panaudojamas fizinis smurtas prieš vairuotojus. „Renault“ siūlo keletą naujovių, kurios turėtų atbaidyti krovinių vagis ir pasaugoti vairuotojus nuo jų smurto.

Vilkikų spūstis link Medininkų pasienio posto.
Vilkiko vairuotojas

Signalizuos šviesomis ir skleis 90 dB garsą

Pirmoji nauja sistema – multifunkcinė signalizacija. Kuomet kas nors bandys patekti į kabiną lauždamas duris, dauždamas langą ar rakindamas spyną, signalizacija pradės skleisti 90 dB garso signalus ir aktyvuoja žibintus, kurie pradeda žybčioti.

Yra galimybė šią sistemą sujungti su puspriekabe. Tokiu atveju ji suveiks ir bandant patekti į krovinių skyrių. Taip pat kabinos viduje, patogioje vietoje yra mygtukas, kuriuo galima aktyvuoti šią sistemą, jei vairuotojui kiltų kažkokių įtarimų.

„Renault” nuotr./„Renault“ vilkikų durų užraktas
„Renault” nuotr./„Renault“ vilkikų durų užraktas

Dar viena sistema skirta durų užrakinimui. Vairuotojo poilsio metu, šis galės naudoti specialius mechaninius užraktus, kurie panaikina galimybę patekti į vilkiką iš išorės. Tokia spyna gali būti atrakinta tik iš kabinos vidaus.

Apsauga nuo migdomųjų dujų

Dar viena naujovė – dujų pavojaus daviklis. Populiarėjant atvejams, kuomet į saloną yra prileidžiamą migdomųjų ar kitokių, vairuotojo budrumą slopinančių dujų, siūloma įsigyti „Renault“ sunkvežimius su dujų davikliais.

Šie prietaisai iš karto perspėja vairuotoją, jei tik nustato migdančių ar dusinančių dujų patekimą į saloną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas