Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 17:13

Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčioje palaiminta Lietuvos motociklistų klubo vėliava

Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčioje palaiminta Lietuvos motociklistų klubo vėliava
Kęstučio Puloko nuotr. / Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčioje palaiminta Lietuvos motociklistų klubo vėliava

Birželio 11 dienos pavakarį Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčios kiemas kuriam laikui buvo apkurtintas motociklų variklių griausmo. Didelis būrys susirinkusiųjų – prieš 85 metus įkurto ir šių metų sausio 15 dieną asociacijos pavidalu atgimusio Lietuvos motociklistų klubo nariai.

Savo veiklą atgaivinančio klubo vėliava palaiminimui, skambant vargonų muzikai, iškilmingai įnešta į bažnyčią. Iš tribūnos kalbėjęs klubo prezidentas, žymus žurnalistas ir knygų autorius Rimas Bružas džiaugėsi atgimstančia jų senelių ir tėvų sukurto klubo tradicija ir garbe: „Tai ne tik didelė garbė ir džiaugsmas, tačiau ir didelė atsakomybė tęsti savo senelių ir tėvų pradėtus darbus. Šioje vėliavoje praeitis susijungia su dabartimi, o mes esame šio ypatingo akto liudininkai. Tai neeilinė diena ir neeilinė šventė“ – kalbėjo klubo prezidentas.

Vėliavą ir visus susirinkusius laimino bei palinkėjimo žodį tarė LELB vyskupas Mindaugas Sabutis. Jis linkėjo, susirinkusieji niekad nepamirštų savo kilnaus tikslo – pratęsti pagarbos kelią savo istorijai ir kurti garbingą dabartį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas