Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 6d. 12:27

Vilniuje jau išberta tiek druskos, kiek sveria 3 „Boeing“ lėktuvai

Laiptai ir šaligatviai reprezentacinėse miesto gatvėse turi būti nušluoti iki 7 val.
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Laiptai ir šaligatviai reprezentacinėse miesto gatvėse turi būti nušluoti iki 7 val.

Vilniuje per 13 dienų išbarstyta 1 167 tonų druskos, šis svoris prilygsta trims „Boeing“ lėktuvams. Taip pat jau sunaudota 324 kub. m smėlio–druskos mišinio.

Nuo pirmadienio, gruodžio 3 d., pakeistas ir barstytuvų budėjimas – bet kada į gatves pasirengę išvažiuoti 32 šlapios druskos barstytuvai, 2 maži druskos barstytuvai ir 12 smėlio–druskos mišinio barstytuvų.

Sandėliuose šiuo metu sukaupta apie 8 tūkst. tonų druskos ir paruošta apie 11 tūkst. kub. m smėlio–druskos mišinio. Turimoms atsargoms senkant jos nuolat papildomos.

Sostinės savivaldybės teigimu, nustojus snigti, Vilniuje visos gatvės nuvalomos ir pabarstomos per 6 val. Iš viso yra barstoma ir valoma 491 gatvė, jų bendras plotas – beveik 5,8 mln. kv.m, bendras ilgis – 602 km. Šlapiomis druskomis barstoma 280 gatvių, smėlio–druskos mišiniu – 152 gatvės, sausa druska – 59 gatvės.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad laiptai ir šaligatviai reprezentacinėse miesto gatvėse (Pavyzdžiui, Vokiečių g., Pilies g., Gedimino pr. ir kt.) turi būti nušluoti iki 7 val., poilsio ir švenčių dienomis iki 8 val. Tuo tarpu kitas miesto gatvės iki 8 val., poilsių ir švenčių dienomis iki 9 val.

Sostinės gatvės valomos ir barstomos pagal Vilniaus Gedimino technikos universiteto parengtas Vilniaus miesto gatvių priežiūros žiemą rekomendacijas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas