TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje per 3 mėnesius ištisinio asfaltavimo būdu bus sutvarkyta 20 gatvių atkarpų

Tvarkomas viadukas Karoliniškėse.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Tvarkomas viadukas Karoliniškėse.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė keliais skirtingais būdais šiais metais planuoja tvarkyti daugiau nei 200 gatvių. Vienas būdų – ištisinio asfaltavimo, taip per 3 mėnesius bus sutvarkyta 20 gatvių atkarpų, kurių bendras ilgis siekia daugiau nei 9 km. Ilgiausia tvarkoma kelio dalis bus J.Tiškevičiaus gatvė nuo Galvės g. iki Daniliškių g., čia bus pakeista 1,2 km gatvės dangos.

Tvarkant gatves ištisinio asfaltavimo būdu visiškai pašalinamas senas asfalto sluoksnis ir paklojamas naujas asfaltas.

Tam, kad darbai vyktų efektyviai, sostinė suskirstyta į penkias zonas – šiaurinę, rytinę, pietinę, vakarinę ir centrinę. Šiaurinėje zonoje, į kurią patenka Verkiai, Antakalnis ir Žirmūnai, bus remontuojama Žirmūnų g. nuo Kareivių g. iki Verkių g. bei Lakūnų g. nuo Žirmūnų g. iki Verkių g.

Tvarkant gatves ištisinio asfaltavimo būdu visiškai pašalinamas senas asfalto sluoksnis ir paklojamas naujas asfaltas.

Rytinėje dalyje, į kurią patenka Naujininkai, Rasos, Naujoji Vilnia, darbai vyks Šiaurės g. nuo Kojelavičiaus g. iki Palydovo g. bei Linksmojoje g. nuo Pramonės g. iki tilto per Vilnią.

Pietinėje, į kurią patenka Vilkpėdė, Paneriai ir Grigiškės, bus tvarkomas Savanorių pr. nuo Galvės g. bei J. Tiškevičiaus g. nuo Galvės g. iki Daniliškių g..

Vakarinėje dalyje, į kurią patenka Fabijoniškės, Justiniškės, Pašilaičiai, Šeškinė, Viršuliškės, Lazdynai, Pilaitė, Karoliniškės ir Justiniškės, bus tvarkomos Justiniškių g. nuo Taikos g. iki Medeinos g., Laisvės pr. nuo Architektų g. viaduko į kalną link Karoliniškių bei Erfurto g. nuo Žėručio g. iki Architektų g.

Centrinėje miesto zonoje, į kurią patenka Senamiestis, Naujamiestis, Žvėrynas, Šnipiškės, bus sutvarkytos A.Jakšto g., Šermukšnių g., Vasario 16-osios g., Žvejų g., Sėlių g. nuo Narbuto g. iki Kęstučio g. bei Kęstučio g. nuo Sėlių g. iki S.Moniuškos g. Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad tvarkant A.Jakšto ir Šermukšnių gatves darbai užtruks ilgiau, nes bus keičiama ne tik asfalto danga, bet ir tvarkomi požeminiai tinklai.

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad balandžio–gegužės mėnesiais, tvarkant Žvejų g. ir Vasario 16-osios g. dalį tarp A.Goštauto g. ir Gedimino pr., šiose vietose keisis eismo organizavimas.

Praėjusiais metais Vilniuje ištisinio asfaltavimo būdu sutvarkytos 42 gatvės ir įvairių gatvių atkarpos, kurių bendras ilgis siekia beveik 18 km, o plotas – 130 tūkst. kv.m. Iš visų tvarkytų gatvių ilgiausia buvo Pramonės gatvė, esanti Naujojoje Vilnioje. Atliekant darbus buvo sutvarkyta beveik 1,7 km ilgio atkarpa. Daugiau nei 1 km ilgio darbai atlikti taip pat Švitrigailos, Balžio, Agrastų, Švitrigailos gatvėse.

Sostinės gatvių duobių lopymui šiais metais planuojama skirti iki 25 mln. Lt. 

Gatvių tvarkomo darbai vyksta visoje sostinėje ir tikimasi, kad didžiąją dalį jų pavyks atlikti dirbant savaitgaliais ir vakarais, tam kad eismo sąlygos mieste nesikeistų.

Remontai jau prasideda. Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad balandžio–gegužės mėnesiais, tvarkant Žvejų g. ir Vasario 16-osios g. dalį tarp A.Goštauto g. ir Gedimino pr., šiose vietose keisis eismo organizavimas.

Sutvarkius gatves, bus pakeista ne tik kelio danga, bet ir atnaujintas pėsčiųjų šaligatvis, įrengtas apšvietimas ir naujas dviračių takas. Taip pat keisis ir automobilių stovėjimo tvarka.

Kadangi bus tvarkoma ir pėsčiųjų zona, ketinama kirsti medžiai, kurie vėliau bus atsodinti – tiek Vasario 16-osios g., tiek Žvejų g. bus sodinamos liepos.

Darbų metu keisis ir eismo organizavimas. Nuo balandžio 12 d. iki birželio 1 d. Vasario 16-osios g. dalinai bus apribotas transporto eismas, automobilių stovėjimas, dalinai ribojamas ir pėsčiųjų eismas nelyginių namų pusėje.

Žvejų gatvėje balandžio 14-16 dienomis bus draudžiamas transporto ir pėsčiųjų eismas šaligatviu nuo Neries upės pusės. O nuo balandžio 17 iki birželio 1 dienos dalinai bus apribotas transporto eismas šia gatve, automobilių stovėjimas bei bus uždraustas pėsčiųjų eismas Žvejų gatvės šaligatviu nuo Neries upės pusės.a

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas