Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje per du mėnesius sutvarkyti beveik 4 km gatvių, darbai tęsiami Šiaurės, Kareivių ir kitose gatvėse

Sodinamos liepos Žvejų gatvėje
Vilniaus savivaldybės nuotr. / Sodinamos liepos Žvejų gatvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje ištisinio asfaltavimo būdu per du mėnesius jau sutvarkyta beveik 4 km gatvių kelio dangos, artimiausiu metu bus pradėtos tvarkyti Šiaurės, S. Batoro, Žemosios, Daubėnų, Ukmergės ir Kareivių gatvės.

Asfalto danga jau atnaujinta Vasario 16-osios gatvėje. Vykdant darbus čia ne tik pakeista kelio danga, bet ir sutvarkyta pėsčiųjų zona, požeminiai tinklai. Taip pat pasodinta 17 liepų.  Šios gatvės ilgis siekia 0,35 km.

Darbai beveik baigti ir Žvejų gatvėje.  Vykdant darbus buvo atnaujinta 0,7 km kelio dangos, nutiestas dviračių takas, sutvarkyta pėsčiųjų zona. Taip pat,  minint choro "Liepaitės” 50-metį, pasodinta 50 liepų. Atnaujinus apšvietimą, specialiose įvažose įrengtos ir automobilių statymo vietos. Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad šioje gatvėje eismas išliks dvipusis, artimiausiu metu planuojama atnaujinti gatvės žymėjimą. 

Be to, Šiaurės miestelyje atnaujinta 0,7 km ilgio Lakūnų gatvės danga.  Justiniškėse baigtos tvarkyti Erfurto ir Justiniškių gatvių atkarpos, kurių bendras ilgis siekia beveik 1 km. Žirmūnuose sutvarkyta 0,34 km siekianti Žirmūnų gatvės dalis nuo Kareivių iki Verkių gatvių. Žvėryne sutvarkytos Sėlių ir Kęstučio gatvių atkarpos, jų bendras ilgis – beveik 1km.

Tęsiami gatvių tvarkymo darbai ir Šermukšnių gatvėje. Vienoje gatvių atkarpoje tvarkomi požeminiai tinklai, kitoje – pėsčiųjų zona. Planuojama čia įrengti naują viešą erdvę – sutvarkyti suoliukus, įrengti tvarkingą apšvietimą, atnaujinti pėsčiųjų zoną pakeičiant plyteles naujomis, pasodinti šermukšnius. 

Šią savaitę taip pat ypač modernia, dvigubai pigesne technologija planuojama pradėti tvarkyti ir provėžas. Sostinėje, kaip ir kituose Lietuvos miestuose, provėžos iki šiol buvo tvarkomos jas išfrezuojant bei asfaltuojant. Tačiau toks būdas yra trumpalaikis, be to, pakankamai brangus. Pavyzdžiui, sutvarkyti 1 kv. metrą provėžų frezavimo ir asfaltavimo metodu kainuoja 104 Lt, tuo tarpu naujuoju – 41 Lt. Provėžos bus tvarkomos Ukmergės ir Kareivių gatvėse, vėliau – Šeimyniškių gatvėje, Savanorių prospekte.

Sostinėje šiais metais planuojama sutvarkyti daugiau nei 200 gatvių. Darbai vyks visoje sostinėje ir tikimasi, kad didžiąją dalį jų pavyks atlikti dirbant savaitgaliais ir vakarais, kad eismo sąlygos mieste nesikeistų.  

Vilniuje 2013 metais ištisinio asfaltavimo būdu sutvarkytos 42 gatvės ir įvairių gatvių atkarpos, kurių bendras ilgis siekia beveik 18 kilometrų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas