Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 27, 09:40

Vilniuje pradedami keturių gatvių remonto darbai

Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ pradeda sostinės kelių transporto infrastruktūros tinklui itin svarbių Vilniaus miesto gatvių remonto darbus. Jie nuo birželio pabaigos bus vykdomi Rasų, Liepkalnio, Pramonės gatvėse ir Minsko plente. Iš viso bus suremontuota beveik 5 km kelio. Darbų vertė siekia 1 mln. eurų, rašoma pranešime.
Gatvių remontas
Gatvių remontas / „YIT Lietuva“ nuotr.

Pirmiausiai planuojami Rasų gatvės ruožo nuo Drujos iki Varšuvos gatvės važiuojamosios dalies dangos atnaujinimo darbai. Vėliau jie persikels į Minsko plentą, kurio atkarpoje nuo Liepkalnio sankryžos iki miesto ribos bus dalinai keičiami kelio pagrindai bei atnaujinama danga. Galiausiai bus renovuotos trys Liepkalnio gatvės atkarpos ir Pramonės gatvės ruožas nuo miesto ribos iki Mickūnų gatvės.

„Nuo miesto kelių infrastruktūros kokybės ir efektyvumo reikšmingai priklauso jo gyventojų gerovė, ekonominis potencialas, galimybės pritraukti investicijas ir mažinti transporto poveikį aplinkai. Dėl to gatvių priežiūrai ir modernizavimui turi būti skiriamas išties didelis dėmesys. Ypač svarbios yra tos gatvės, kurios funkcionuoja kaip įvažiavimai į ir išvažiavimai iš miesto, atlieka jungčių su tarpmiestiniais keliais vaidmenį. Būtent tokia yra Liepkalnio gatvė ir Minsko plentas, taip pat per Naująją Vilnią einanti Pramonės gatvė, kuria pravažiuoja nemažai sunkiojo transporto“, – sako bendrovė „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Praėjusių metų pabaigoje „YIT Lietuva“ su Vilniaus miesto savivaldybe pasirašė dvi kelių remonto ir priežiūros sutartis. Maksimali 36 mėnesiams pasirašytų sutarčių vertė siekia 20 mln. eurų be PVM. Kiek anksčiau bendrovė su Vilniaus miesto savivaldybe taip pat pasirašė 6 mln. eurų vertės sutartį, pagal kurią numatyta sutvarkyti sostinės Lentvario gatvės 1650 metrų, Vaduvos gatvės 650 metrų ir Gerosios Vilties gatvės 700 metrų ruožus.

Šiuo metu „YIT Lietuva“ taip pat vykdo tilto per Eketės upę Klaipėdos rajone projektą, atlieka kelio Verdainė – Pašyšiai 3 km ruožo, rajoninio kelio Šilutė-Ramučiai-Gardamas daugiau nei 5 km ruožo kapitalinio remonto darbus Šilutės rajone, rekonstruoja kelią Mažeikiai-Plungė-Tauragė, remontuoja 8 km kelio ruožą Griežpelkiai I–Vilkyškiai bei Tauralaukio, Arimo bei Klemiškės gatves Klaipėdoje, įrenginėja skirtingų lygių geležinkelio ir automobilių sankirtą Lentvario-Vievio pervažoje, vykdo šiaurinių ir pietinių Vilniaus miesto gatvių priežiūrą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas