Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visą naktį važiavę Aidas Bubinas ir Vitoldas Milius įpusėjo kelionę iš Europos šiaurės į pietus

Kelionė Nordkapas-Tarifa
Aido Bubino nuotr. / Kelionė Nordkapas-Tarifa
Šaltinis: Kelionė Nordkapas - Tarifa
0
A A

Lietuviai keliautojai Aidas Bubinas ir Vitoldas Milius liepos 1-ąją pradėjo neeilinę kelionę: iš šiauriausio Europos taško Nordkapo jie sieks kuo greičiau nukakti į piečiausią senojo žemyno vietą – Tarifą. Atstumas tarp šių dviejų taškų – 5 830 km.

Trečiadienį 7-ą valandą ryto Lietuvos laiku iš Nordkapo A.Bubinas pajudėjo „Honda Crosstourer“ motociklu, o V.Milius – „Honda Civic“ automobiliu.

Per pirmą parą abiems dalyviams pavyko nuvažiuoti apie 2600 kilometrų ir lietuviai paryčiui susitiko toje pačioje degalinėje, Danijoje.

Aido Bubino nuotr./Kelionė Nordkapas-Tarifa
Aido Bubino nuotr./Kelionė Nordkapas-Tarifa

10.30 val. Lietuvos laiku kalbintas V.Milius pasakojo, kad šiuo metu jau važiuoja Vokietijos greitkeliu, trečia eismo juosta ir jaučiasi gerai. Šiuo metu automobiliu važiuojantis lietuvis jau yra įveikęs 3000 kilometrų, o tai reiškia, kad kelionė jau įpusėjo. V.Miliui liko 380 kilometrų iki Frankfurto.

rie Hamburgo buvau patekęs į šiokią tokią rytinę spūstį. 

„Nežinau, ar aš važiuoju priekyje, ar Aidas. Prie Hamburgo buvau patekęs į šiokią tokią rytinę spūstį. Teko sugaišti laiko. Šiaip viskas gerai, naktis praėjo be nuotykių. Buvo labai geras oras, giedra naktis, tad ir važiuoti buvo malonu“, – sakė V.Milius.

Šiuo metu A.Bubinas kiek atsilieka nuo automobilio. Motociklininkas taip pat pasidalijo savo įspūdžiais apie važiavimą naktį. Anot keliautojo, naktį eismo sąlygos buvo išskirtinai geros.

Aido Bubino nuotr./Kelionė Nordkapas-Tarifa
Aido Bubino nuotr./Kelionė Nordkapas-Tarifa

„Oro temperatūra nukrito iki 12 laipsnių, buvo kiek vėsoka. Tačiau buvo pilnatis, saulė iki galo nenusileidus, tad apšvietimas buvo geras. Dabar jau esu nuvažiavęs 3000 kilometrų. Per pirmą parą nuvažiavau 2605 km.

Per pirmą parą nuvažiavau 2605 km.

Taip jau sutapo, kad su Vitoldu susitikome toje pačioje degalinėje. Šiuo metu Vitoldas turbūt pabėgo kažkiek į priekį, nes aš turėjau šiek tiek sustojimų persirengti. Oras jau sušilo iki 27 laipsnių šilumos, tad reikia išsisegti aprangos pamušalą. Kondicionieriaus neturiu, todėl reikia stoti nusirengti“, – sakė A.Bubinas.

Aido Bubino nuotr./Kelionė Nordkapas-Tarifa
Aido Bubino nuotr./Kelionė Nordkapas-Tarifa

Keliautojas motociklu sako, kad taip pat šiek tiek laiko sugaišo eismo spūstyje prie Hamburgo, tačiau ilgam neįstrigo.

„Stovėjau ir aš. Nesinorėjo Vokietijoje nardyti tarp eismo juostų. Ten ne Italija ar Ispanija. Vokiečiai gali to nesuprasti. Šiaip viskas kol kas puiku. Iki vakaro tikrai važiuosiu, o paskui – bus matyti“, – sakė A.Bubinas.

Abiejų vairuotojų buvimo vietą galite stebėti žemiau esančiame žemėlapyje.

Kelionė Nordkapas - Tarifa
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas