TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokiečiai papasakojo stereotipus apie vairuotojus

„Peugeot RCZ“ – pirmosios užuominos
Gamintojo nuotr. / „Peugeot RCZ“ – pirmosios užuominos
0
A A

Vokietijoje atlikta apklausa, kurios metu paaiškėjo šios šalies vairuotojų stereotipai.

Kompanija „Progenium“ atliko apklausą, kurios metu klausinėjo žmonių apie skirtingų markių automobilių vairuotojus. Buvo paprašyta spėti, kiek konkrečios markės automobilio vairuotojas uždirba, koks jo amžius, gyvenimo būdas, ar jis demokratiškas ir net koks turėtų būti  vairuotojo kūno sudėjimas.

Vokietijos piliečiai pripažino, kad vyriškiausios markės jiems – „Ferrari“, „Porsche“, „Jaguar“ ir BMW. Moteriškiausi automobiliai – „Smart“, MINI, SEAT ir FIAT.  Pasak apklaustųjų, daugiausia pinigų turėtų uždirbti „Ferrari“ vairuotojai – 21 tūkst. eurų per mėnesį. „Porsche“ vairuotojai – 9,1 tūkst. eurų per mėnesį. „Jaguar“ vairuotojas uždirba 6,4 tūkst. eurų, o BMW – 2600 eurų per mėnesį. „Mercedes-Benz“ vairuotojams per mėnesį pakaktų uždirbti apie 3,8 tūkst. eurų.

Vairuotojų amžius taip pat įdomus rodiklis. Vokiečiai mano, kad „Jaguar“ ir „Mercedes-Benz“ vairuotojų amžius arti pensijinio – tarp 54 ir 57 metų. Bavariškų markių „Audi“ ir BMW vairuotojų amžius 37 – 38 metai.  Pasak apklaustųjų, jie mano, kad jauniausi yra „Smart“, SEAT ir MINI vairuotojai. Apie 31 – 32 metus.

Turtingas ir brangus, ne visada reiškia geriausią. 92 procentai respondentų mano, kad MB vairuotojai yra snobai ir miesčionys. 98 procentai apklaustųjų pridėjo, kad „Jaguar“ ir „Porsche“ vairuotojai yra ne tik snobiški, bet ir arogantiški. Nuolankiausi, atviriausi ir kukliausi laikomi FIAT, „Hyundai“, „Toyota“ ir „Peugeot“ automobilius vairuojantys.

Storiausiais vairuotojais laikomi vyrai, vairuojantys MB, „Dacia“ ir „Ford“. Sportiškiausią kūno sudėjimą turi MINI, „Smart“, „Ferrari“ ir „Porsche“ vairuotojai. Gražiausiais vairuotojais laikomi tie, kas sėdi prie MINI, „Peugeot“ arba „Jaguar“ vairo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vokiečiai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas