Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokietijoje išteisintas greitkelyje kelių eismo taisyklių nesilaikęs vairuotojas

Vilnius-Ženeva su „Volvo XC60“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilnius-Ženeva su „Volvo XC60“
Šaltinis: Cargonews.lt
0
A A

Vieno Vokietijos miesto aukštesnysis regioninis teismas priėmė precedento neturintį sprendimą byloje dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo. Nors bylą laimėjo lengvojo automobilio vairuotojas, be jokios abejonės, tai gali būti svarbi žinia ir poromis važinėjantiems sunkvežimių vairuotojams.

Situacija, dėl kurios buvo kreiptasi į teismą, gana paprasta. Šeima važiavo automobiliu. Kelyje pasirodė ženklas, draudžiantis lenkti kitus automobilius. Šiek tiek pavažiavus už šio ženklo, automobilį vairavusi moteris sustojo aikštelėje ir persėdo į automobilio galą, kad nuramintų mažametį vaiką, o prie vairo atsisėdo jos vyras. Šis pradėjęs važiuoti aplenkė kelyje buvusį kitą eismo dalyvį.

Policija sustabdė šį vokietį ir nubaudė jį 87,50 eurų bauda. Tačiau vokietis kreipėsi į teismą ir užginčijo šią baudą. Teismas buvo palankus vairuotojui ir teigė, kad būdamas keleiviu jis nėra įpareigotas sekti kelio ženklus, nes jis nėra kelio naudotojas. Kuomet jis pradėjo vairuoti, ženklų, draudžiančių lenkimą, nebebuvo, tad teismo sprendimu vairuotojas nenusižengė kelių eismo taisyklėms.

Cargonews.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas