Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 25d. 20:46

VU ir VGTU studentams 5 mėnesius teks verstis be stovėjimo aikštelės prie bendrabučių

Įvykio vietoje
Įvykio liudininkės Arūnės nuotr. / Stovėjimo aikštelė prie bendrabučio

VU ir VGTU bendrabučiuose gyvenantiems studentams šis pavasaris ir artėjanti vasara pateiks iššūkių. Dėl pastatų atnaujinimo bus uždarytos visos prie šešiolikaaukščių bendrabučių esančios stovėjimo aikštelės – į jas galės įvažiuoti tik renovaciją atliekantys statybininkai ir specialusis transportas.

„Bus šiltinami pastatai, bus daug medžiagų, važinės sunkiasvorės transporto priemonės. Kur stato mašinas studentai, su lengvąja vos pravažiuoji. Nepatogumų bus, be abejo, bet kažkaip suderinsim šituos klausimus. Kitokių variantų nelabai yra“, – sakė Vilniaus universiteto (VU) Būsto skyriaus vedėjas Nerijus Cicilionis.

Yra nemažai vietos prie bibliotekos, yra TVM aikštelė tuščia, renovuota aikštelė prie mokomųjų.

Renovacija, kurios metu bus šiltinami šešiolikaaukščių bendrabučių balkonai, sienos, stogai, prasidės kovo 31 dieną, o baigtis, pasak N.Cicilionio, turėtų iki vasaros pabaigos.

Jis teigė, kad studentai ras kur palikti automobilius – netoliese yra ne viena stovėjimo aikštelė: „Yra nemažai vietos prie bibliotekos, yra TVM aikštelė tuščia, renovuota aikštelė prie mokomųjų.“

N.Cicilionis priminė, kad studentams automobilių statymas dar šiemet palengvės – prie VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro statoma daugiaaukštė stovėjimo aikštelė.

„Visus pastatus vienu metu pradės renovuoti. Jie nori užtverti, vos ne statybine aikštele teritoriją paversti – čia ir sunkiasvoris transportas važinės, ir medžiagos bus sandėliuojamos. Teritorija turi būti uždaryta, kad nesimaišytų kitos mašinos“, – pasakojo 6 ir 4 numeriais pažymėtų bendrabučių administratorius Linas Betingis.

Jis nuramino persikraustyti planuojančius studentus – į bendrabutį atsikeliantiems ar iš jo iškeliaujantiems žmonėms įvažiavimas bus atviras, jeigu jie automobilyje turės stambių daiktų.

„Ypač vasarą tas aktualu, kai kraustymasis prasidės. Tą problemą bandysim spręsti su statybinėmis organizacijomis“, – vylėsi administratorius.

„Facebook“ grupėje „Niujorkas@Saulėtekis“ paskelbta informacija iškart padalijo studentus į dvi dalis: automobilių vairuotojai piktinosi, kad neturės kur statyti savo transporto priemonių, o viešojo transporto mėgėjai iš jų šaiposi. Aršią diskusiją galite stebėti paspaudę čia.

VU ir VGTU bendrabučių renovacijos planas
VU ir VGTU bendrabučių renovacijos planas

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas