Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 vasario 27d. 17:01

„YouTube“ žiūrovų kvapą užgniaužė slidžiame Rusijos greitkelyje nufilmuota avarija

Mašinoje įrengta vaizdo kamera atsitiktinai užfiksavo kraupų susidūrimą. Po smūgio į priešpriešais atvažiuojantį vilkiką visureigis subyrėjo į šipulius. Specialiosioms tarnyboms net nepavyko aptikti vairuotojo palaikų.

Kraupi avarija Rusijoje, Vladimirsko srities Petušinskio rajone, užfiksuota praėjusį penktadienį. Į svetainę „YouTube“ įkeltas tragedijos vaizdo įrašas per savaitgalį buvo peržiūrėtas daugiau nei trečdalį milijono sykių.

Kraują stingdančioje filmuotoje medžiagoje matosi, kaip slidžiame užmiesčio kelyje nevaldomas tampa visureigis „Nissan Navara“. Sumėtyta mašina išlekia į priešpriešinio eismo juostą. Kaip tik tuo metu ten atvažiuoja didžiulis vilkikas „Freightliner“ su puspriekabe. Smūgio jėga neįtikėtina: vilkikas deformuojasi, o visureigis išsitaško į gabalus.

Teigiama, jog gelbėtojai nelaimės vietoje net nerado vairuotojo palaikų, tik jo kojos dalį.

Vaizdo medžiagos aprašyme minima, kad „Nissan“ vairuotojas buvo patyręs, vyras keliavo namo, kur jo laukė žmona ir du vaikai. Vairuotojo sutuoktinė, pamačiusi šį vaizdo įrašą, patyrė šoką.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas