Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 29d. 23:14

Kauno vairuotojai gūžčioja pečiais: duobėta gatvė Palemone remontuota, bet nesuremontuota

Duobėta Apasčios gatvė Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Duobėta Apasčios gatvė Kaune

Kauno Palemono rajono gyventojai apsidžiaugė sunkiai dėl duobių pravažiuojamose gatvėse pamatę dirbančius kelininkus. Tačiau remonto rezultatai jų nenudžiugino. Kai kurios pavojingos duobės buvo užlopytos, tačiau paliktos labai gilios pačių gyventojų plytomis užtaisytos įlaužos.

„Remontavo Apasčios gatvę, bet paliko pačias didžiausias duobes užkištas plytomis. Per jas nepravažiuoja automobiliai“, – piktinosi kasdien čia gatve važiuojantis palemonietis. Jo įsitikinimu, kelininkai savo darbą atlieka nedovanotinai atmestinai.

Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vyriausiasis specialistas Algirdas Vyšniauskas 15min.lt paaiškino, kad tvarkomos tik avarinės duobės: „Gavę informaciją iš seniūnijų, mes tvarkome tik avarines duobes, t.y. kai pažeisti du ar daugiau kelio sluoksnio – apie 40-50 mm. Jei duobė pravažiuojama, kelininkai ją palieka, nes turime sutvarkyti visų seniūnijų avarines gatves, o ištekliai tam labai riboti. Palemono, Keramzito gatvės yra dar problemiškesnė negu Apasčios. Dar neįžengėme į Aleksotą, kuriame taip pat labai skaudi situacija. Reikėtų tvarkyti ištisais gabalais gatves, bet nėra pinigų.“

Jis supranta gyventojų nepasitenkinimą, tačiau mano, kad seniūnijos turėtų žmonėms pranešti, kokie darbai gatvėse yra vykdomi ir kas bus suremontuota.

„Kai prasuksime ratelį pro visas seniūnijas, gal liks galimybių sugrįžti ir užlopyti 30-40 mm gylio duobes“, – menką viltį kasdien duobėtose miesto gatvėse automobilius laužantiems vairuotojams suteikė A.Vyšniauskas.

Darbų konkursą laimėjusi bendrovė „Kauno tiltai“ per artimiausius trejus metus Kaune už beveik 54 mln. litų pranešė suremontuosianti 600 tūkst. kvadratinių metrų ploto asfalto dangos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas