Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 19d. 08:37

Žuvusį P.Walkerį septintoje „Greiti ir įsiutę“ dalyje pakeis jo brolis?

Cody (kairėje) ir Paulas (dešinėje) Walkeriai
topspeed.com nuotr. / Cody (kairėje) ir Paulas (dešinėje) Walkeriai

Internetinėje erdvėje nusirito nepasitenkinimo banga po nevykusio pokšto, jog avarijoje žuvusį Paulą Walkerį septintoje „Greiti ir įsiutę“ dalyje pakeis paauglių dievaitis Justinas Bieberis. Dabar pasirodė kur kas realesnė, tačiau taip pat dar nepatvirtinta ir gandais apaugusi versija, kad tragiškai žuvusį aktorių filme įkūnys jo brolis Cody.

Patirties kine turi

Neoficialūs šaltiniai teigia, kad šiuo metu Cody Walkeris, kuris išvaizda labai panašus į žuvusį brolį Paulą, derasi su kino kompanija „Universal“ dėl galimybės pakeisti savo brolį paskutinėse filmo scenose. Beje, Cody šioje srityje nėra naujokas. Pagal profesiją jis – kaskadininkas ir „Greiti ir įsiutę“ juostoje ne kartą buvo pakeitęs vieną svarbiausių veikėjų filme – brolį Paulą. Neabejojama, kad ši rolė Cody taps tramplynu į sėkmę kine.

bilde.de nuotr./Cody ir Paulas Walkeriai
bilde.de nuotr./Cody ir Paulas Walkeriai

Suvaidins keletą scenų

Kino mėgėjai mano, kad scenose, kur turėtų būti rodomas Paulas, dominuos bendras planas, o prireikus aktorių rodyti stambiu planu, bus pasitelkta kompiuterinė grafika, kuri ant Cody kūno perkels Paulo veidą. „Greiti ir įsiutę“ kūrėjai tikrai nesiruošia perfilmuoti juostos, todėl greičiausiai scenarijus bus pakeistas taip, kad Paulas Walkeris iš filmo pasitrauktų suvaidinus tam tikras žūties aplinkybes. Primename, kad kol kas ši informacija tėra kino mėgėjų gandai ir jos filmo „Greiti ir įsiutę“ kūrėjai oficialiai nepatvirtino.

Cosmopolitan.com nuotr./Cody Walkeris
Cosmopolitan.com nuotr./Cody Walkeris

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas