Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 12d. 16:42

Arūnas Gelažninkas apie devintą greičio ruožą: „Tris kartus gyvenimas prieš akis buvo prabėgęs“

„Jeigu bloga diena Dakare būna, tai tikiuosi, kad ji jau praėjo“, – viską pasakančiais žodžiais dieną apibendrino Arūnas Gelažninkas. Antradienį „Zigmas Dakar team“ lenktynininkas atvažiavo trečias „vienišių“ klasėje, nuo lyderio Emanuelio Gyeneso atsilikdamas 19 min 36 sek. Vienišių įskaitoje po 9 greičio ruožų lietuvis yra pirmas. Artimiausias varžovas atsilieka 43 minutėmis, rašoma pranešime.

Kelio tašką praleidęs lietuvis, prarado nemažai laiko.

„Ilgesnės dienos turbūt nebuvo. Pats šlykščiausias iš visų greičio ruožų šiandien buvo – vieni akmenys. Pirmus 160 kilometrų važiavau tikrai neblogai, bet po kurio laiko pamačiau, kad nepaėmiau vieno kelio taško. Todėl reikėjo grįžti šešis kilometrus atgal. Reiškia dvylika kilometrų pirmyn-atgal“, – po devintojo greičio ruožo pasakojo lenktynininkas.

Supratęs, kad skubėdamas rizikuoja nukristi, motociklininkas nusprendė greičio ruožą užbaigti ramiai, bet saugiai.

„Tokioje akmeningoje upės vagoj įsisukau. Ten praradau apie 15 minučių. Bet tai vis tiek penkiomis minutėmis mažiau, nei praleidus kelio tašką. Vėliau bandžiau atgriebti, ką praradęs, todėl skubėjau. Tris kartus gyvenimas prieš akis buvo prabėgęs. Todėl reikėjo susiimti ir antroje dalyje važiavau ramiau.

Šiandien daug pavojingų vietų – ne vienas sportininkas krito. Tiesiog laukiau finišo. Net pirštus skauda. Vieni akmenys šiandien“, – po finišo sakė A.Gelažninkas.

Pirmadienį nuo motociklo kritęs italas Maurizio Gerini šiandien nestartavo. Jis buvo pagrindinis A.Gelažninko varžovas vienišių klasėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas