Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 17:20

Arūnas Gelažninkas apie vienuoliktąjį greičio ruožą: „Galėjo tuos paskutinius 20 km išbraukti“

Preliminariais duomenimis, Arūnas Gelažninkas ketvirtadienį „vienišių“ klasėje finišavo pirmas. Antras atvažiavęs Emanuelis Gyenesas atsiliko beveik 7 minutėmis. Bendroje „vienišių“ įskaitoje lietuvis susikrovęs rimtą, daugiau nei valandos pranašumą. Liko paskutinė diena, per kurią reiks susikaupti ir užtikrintai finišuoti, rašoma pranešime.

„Šiandien tikriausiai buvo smagiausias greičio ruožas. Tikrai labai smagiai važiavau ir naviguoti sekėsi neblogai. Važiavau beveik visą dieną vienas. Kai kas nors aplenkdavo, pastebėdavau, kad po kurio laiko vėl atvažiuodavo iš už nugaros. Vis paklysta ir paklysta. Man kažkaip visai gerai sekėsi. Važiavau saugiai, pasimėgaudamas ir nedariau klaidų“, – dieną apžvelgė motociklininkas.

Nors važiuoti buvo smagu, paskutiniuose kilometruose pabiro akmenys ir lietuvis paklydo.

„Jei būtų išbraukti paskutiniai dvidešimt kilometrų, tai viskas taip smagiai ir būtų likę. Bet vėl buvo visiškas akmenynas. Su tokiu prancūzu dar ir paklydome, nuvažiavome ne į tą kelią. Tam tikrame taške sukome paimti kelio taško, neradome ir supratome, kad visai ne tam kelyje esame. Todėl praradome apie penkias minutes. Galiausiai kelio tašką paėmiau, o prancūzas taip ir nepaėmė, nes neklausė manęs ir nuvažiavo savo keliais“, – pasakojo sportininkas.

Bendroje motociklų įskaitoje lenktynininkas yra 21 vietoje. Jei pavyks išlaikyti šią vietą arba pakilti aukščiau, tai bus Arūno rekordas. Kol kas geriausią rezultatą jis pasiekė prieš dvejus metus Peru – buvo 24-as.

„Ketvirtadienio greičio ruože turėčiau pakilti dar kokiom dviem pozicijomis, nes žinau tuos, kurie tikrai nepaėmė kelio taškų. Jie gaus baudas. Vis tik, greičiausiai, bendroje įskaitoje tai nelabai ką keis. Tai kol blaškiausi tuose paskutiniuose kilometruose, atvažiavo ir mašinos, ir kita grupė, viskas uždulkėjo ir užbaigimas buvo nebesmagus. Labai ilga diena, labai išalkau, einu valgyt“, – sakė A.Gelažninkas.

Penktadienį organizatoriai žada trumpą 200 kilometrų greičio ruožą. Pasak organizatorių, tai nebus pats lengviausias greičio ruožas, nes laukia kopos, kuriose galima lengvai įstrigti. Lenktynininkai finišuos Raudonosios jūros pakrantėje.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas