Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 28d. 15:50 , Atnaujinta: 2020 rugsėjo 28d. 18:43

Lietuvos motokroso talentas Arminas Jasikonis sunkiai sužeistas – patikslinta informacija apie sveikatos būklę

Motokroso komanda „Rockstar Energy Husqvarna“, kurioje lenktyniauja sėkmingiausias Lietuvos motokrosininkas Arminas Jasikonis (23), socialiniame tinkle pranešė apie nelaimę. Arminas Jasikonis – vienintelis lietuvis, lenktyniaujantis aukščiausiame motokroso lygyje ir atstovaujantis „Husqvarna“ gamyklinei ekipai, – sunkiai sužeistas. Atletas griuvo nuo motociklo ir patyrė sunkią galvos traumą.

Arminas gimė Anykščiuose, dabar gyvena Belgijoje ir yra svarbiausias įkvėpimo šaltinis visiems jauniesiems Lietuvos motokroso meistrams.

Papildyta apie Armino Jasikonio sveikatos būklę: Kaip pranešė Lietuvos motociklų sporto federacija, Armino būklė išlieka labai sunki. Nelaimės metu į smegenis pateko kraujo. Todėl artimiausią savaitę jis bus dirbtinėje komoje. Artimiausios 3-4 dienos kritinės.

A.Jasikonį gydo Italijos ir Austrijos medikai

Nelaimė įvyko praėjusį sekmadienį varžybų Italijoje metu. Jaunasis anykštėnas iš trasos išskraidintas sraigtasparniu į Kremonos ligoninę. Ten, stabdant smegenų tinimą po traumos, sukelta dirbtinė koma. Šią informaciją 15min patvirtino Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) generalinė sekretorė Giedrė Janušauskė. Pasak jos, daugiau informacijos bus pateikta tada, kai to panorės sportininko šeima.

Dalyvaudamas 9-ajame Pasaulio motokroso čempionato etape, Lombardijos GP, vienas iš čempionato lyderių Arminas Jasikonis griuvo antrojo MXGP važiavimo metu ir prarado sąmonę. Lietuvis tuo metu važiavo šešetuke.

Transliacijos metu Armino avarija nebuvo nufilmuota, todėl daugiau detalių nežinoma (MXGP klasės važiavimus žiūrėkite nuo 4 min.).

VIDEO: News Highlights - MXGP of Lombardia 2020

Antti Pyrhönenas – „Rockstar Energy Husqvarna“ komandos vadovas – sakė, kad Armino situacija labai rimta, tačiau jis yra gerose rankose: lietuvį gydo ne tik Italijos, bet ir Insbruko (Austrija) ligoninės specialistai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie Gazas