Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 22d. 13:03

Lietuvos motosporto kalendoriuje pirmos varžybos: sezono atidarymas – gegužės 30 d. Kalvarijoje

Po sąstingio, kurį sukėlė karantinas, pagaliau atsigauna Lietuvos motoportas. Gegužės 30 d., 11 val. Kalvarijos MX+CC trasoje vyks Lietuvos Cross country čempionato ir taurės I etapas. Kaip praneša Lietuvos motociklų sporto federacija, varžybos rengiamos be žiūrovų, rašoma pranešime.

Cross Country – tai ištvermės varžybos, kurios trunka iki 2 valandų ir kuriose dalyvauja motociklai bei keturračiai (skirstomi į klases).

Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentas Robertas Benediktavičius sako, kad šis sezonas visiems sportininkams bus tikras iššūkis. Nes pasiruošimas varžyboms vyko žiemą ir ankstyvą pavasarį, o dėl koronaviruso pandemijos jis buvo nutrauktas. Keitėsi varžybų kalendorius, jos persikėlė į vasaros mėnesius, tad kai kurios jų vėluos net pusantro mėnesio.

„Turime viso sezono renginius – apie 30 įvairių čempionato etapų ir varžybų – sutalpinti į 3-4 mėnesius. Tai bus iššūkis ne tik organizatoriams, bet ypatingai sportininkams: dėl intensyvaus varžybų grafiko, liks mažai laiko jėgoms atstatyti ar sportinei formai atgauti. Gerai, kad sportininkai turėjo galimybę pradėti treniruotis – tai jau šioks toks pasiruošimas.

Mūsų sporte fizinis pasiruošimas labai svarbus, nes sumažina traumų riziką. Tikiuosi, kad sportininkai įvertins savo pasiruošimą, be reikalo nerizikuos, stengsis išlaikyti savo fizinę formą ir siekti užsibrėžtų tikslų. 2019 metais motosportas buvo pakilime. Todėl tikiuosi, kad 2020 sezonas bus dar įdomesnis, azartiškesnis, nenuspėjamas“, – sakė LMSF prezidentas R.Benediktavičius.

Džiaugsmo, kad pagaliau prasidės motociklų sporto sezonas neslepia Dakaro ralio dalyvis, praėjusių metų Lietuvos E2 klasės čempionas Arūnas Gelažninkas:

„Pagaliau galiu visus Lietuvos enduristus pakviesti į pirmąjį Lietuvos čempionato Cross country etapą. Žinoma, gaila, kad negalime kviesti žiūrovų. Tačiau didžiulis džiaugsmas, kad pagaliau prasideda atidėti renginiai ir galime atidaryti sezoną Kalvarijoje“.

Taigi laukia įnirtinga kova: kas mes iššūkį E2 klasės čempionui Arūnui Gelažninkui, ar jis išsaugojo savo fizinį pasirengimą priverstinio karantino metu?

2019 m. buvo surengti iš viso penki Cross Country etapai: Gaižiūnuose, Vievio „Crazy fermoje“, Šiauliuose, Kalvarijoje ir Klaipėdoje. Primename nugalėtojų ir prizininkų sąrašą pagal klases.

85 kub.cm klasė:

1. Nojus Varneckis – 89 tšk.,
2. Matas Strasevičius – 75 tšk.,
3. Marius Adomaitis – 60 tšk.

Junior 14+ klasė:

1. Justas Kazakevičius – 94,
2. Gustas Martinkėnas – 74,
3. Dominik Gilevski – 67.

E1 klasė:

1. Džiugas Kazakevičius – 95,
2. Andrius Mitkevičius – 81,
3. Tadas Maračinskas – 65.

E2 klasė:

1. Arūnas Gelažninkas – 87,
2. Rytis Garbačiauskas – 73,
3. Mindaugas Kaškonas – 71.

Senjorai:

1. Danielius Žoštautas – 87,
2. Audrius Norkus – 77,
3. Mindaugas Šimkevičius – 76.

Komandinė įskaita:

1. Kilobaitas Racing Team – 358,
2. MK Vytis – 298,
3. WBR Racing Team – 240.

Išankstinė registracija į varžybas iki 2020-05-29 12.00 val.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas