Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 4d. 16:46

Savaitgalį tarp Vilniaus ir Trakų – „BMW motociklų dienos 2020“

Lietuvos BMW motociklininkai atidarė pirmąjį sezoną
Organizatorių nuotr. / Lietuvos BMW motociklininkai atidarė pirmąjį sezoną

Šių metų rugpjūčio 8-9 dienomis pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Trakų esančio restorano „Pilialaukis“ aikštelėje vyks „BMW motociklų dienos 2020“. Renginio tikslas – suburti BMW motociklų savininkus bei gerbėjus iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių, puoselėti bendruomeniškumą, BMW motociklų kultūrą Lietuvoje ir už jos ribų.

Šį kartą laukiama ne tik dalyvių iš visos Lietuvos, bet ir svečių iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Renginio metu vyks pasaulinio lygio motoakrobatų Pauliaus Labanausko ir Aro Gibiežos pasirodymai. Dalyviai stebės ir svečių iš Latvijos „Motogymkhana Riga“ motociklų slalomo pasirodymą ir „BMW Challenge“ varžybas, kurių metu BMW motociklų vairuotojai, po treniruočių su Latvijos sportininkais, galės pasitikrinti savo motociklų valdymo įgūdžius slalomo aikštelėje.

Nugalėtojų laukia rėmėjų prizai. Žiūrovai ne tik galės stebėti pasirodymus bei varžybas, bet ir turės galimybę laimėti rėmėjų įsteigtus prizus – viso renginio metu vyks loterija.

Apdovanos Šarūną Pladą

Vienoje vietoje subūrus tiek BMW motociklų gerbėjų, bus pagerbtas ir apdovanotas ypatingas atletas, motosporto atstovas Šarūnas Pladas. Jis motociklu BMW S1000RR važiuoja Lietuvos ir Baltijos šalių motociklų žiedo čempionatuose. Šarūnas šiemet pagerino Kačerginės „Nemuno žiedo“ ir Latvijos, Rygos „Bikernieki“ trasų rekordus.

Renginyje svečiuosis ir Lietuvos kelių policijos atstovai, kurie draugiškai primins, kad motociklininkai būtų atsakingi keliuose ir saugotų save bei aplinkinius. Viso renginio metu vyks Lietuvos paramedikų asociacijos mokymai apie pirmąją pagalbą kelyje bei renginio rėmėjų mugė, kur bus pristatoma jų produkcija.

Renginys nemokamas

Savitarnos stotelėje renginio metu organizatoriai vaišins gira ir vandeniu, užkąsti motociklininkai galės restorane „Pilialaukis“.

„BMW motociklų dienos 2020“
„BMW motociklų dienos 2020“

Jame specialiai „BMW motociklų dienų 2020“ svečiams ir dalyviams bus rezervuoti stalai. Restorano teritorijoje bus atskirta vieta palapinių miesteliui, kur renginio dalyviai ir svečiai galės pasistatyti savo palapines ir vakaroti bei nakvoti bendraminčių draugijoje. Nuo 19 val. restorano viduje vyks gyvo garso koncertas, restorano kieme bus įrengta didelė laužavietė.

Renginys nemokamas ir atviras, todėl organizatoriai kviečia atvykti ne tik BMW motociklus vairuojančius, bet ir besidominčius jais arba tiesiog norinčius gerai praleisti laiką.

Pagrindinis renginio rėmėjas – „Liqui Moly“, rėmėjai – UAB „Krasta auto“, „MotoBay-Sport“, „Setup.lt“, „Baltijos valda“, „Avima Logistics“ „ARV Auto“ , „Autoplius“ ir restoranas „Pilialaukis“.

Temos: 2 BMW Motociklas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

13:16
01:03
00:59

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas