Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 10, 11:44

Visiškai naujas „Volkswagen Passat“ skirtas tik Amerikai...

„Volkswagen“ pagaliau pristatė visiškai naują „Passat“... Kodėl mes tuom visiškai nesidžiaugiame? Nes jis skirtas tik Šiaurės Amerikos rinkai.
Naujas „VW Passat“. Tik Šiaurės Amerikos rinkai...
Naujas „VW Passat“. Tik Šiaurės Amerikos rinkai... / Gamintojo nuotr.

„Volkswagen“ pastaruoju metu žarstosi labai skambiais žodžiais: „Tapsime didžiausiu automobilių gamintoju pasaulyje“ arba „Užkariausime JAV rinką“. Žodžiai kaip žodžiai, bet vokiečiai imasi ir veiksmų.

Pirmą kartą kompanijos istorijoje vienas iš populiariausiu jų automobilių „Passat“ turės atskirus modelius Europai ir Šiaurės Amerikai. Pastarasis buvo pristatytas sekmadienio vakarą.

Passatas amerikiečiams bus gaminamas gamykloje Čatanūgos mieste, Tenesio valstijoje. Gamybos pradžia – šių metų pabaiga. Štai ką jie ruošiasi gaminti:

Visų pirma, visiškai naujas kėbulas, žibintai, interjeras... viskas nauja. Automobilis bus rekordiško dydžio – jo ratų bazė ilgiausia per ilgą „Passat“ istoriją sieks net 2,8 metro. Nepaisant automobilio dydžio, jo kainos prasidės vos žemiau 20 tūkst. JAV dolerių ribos (apie 53 tūkst. Lt šios dienos kursu).

Varikliai. Pradžioje šis Passatas bus siūlomas su vienu iš trijų varikliu. Du benzininiai, vienas dyzelinis. 2,5 litro keturių cilindrų variklis bus siūlomas kaip bazinis motoras. Jis pasieks 170 AG. Antras pagal kainą – 2,0 litro turbodyzelis. Taip pat keturių cilindrų variklis, puikiai pažįstamas europiečiams, pasieks 140 AG. Na ir galingiausias – 3,5 litro V6. 280 AG.

Klausimas jums, skaitytojai. Kaip manote, kada pirmasis JAV „Passat“ bus įkrautas į milžinišką transportinį laivą ir pasieks Lietuvą?

 

VIDEO: 2012 Volkswagen Passat - Chasing Flames

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas