Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

1 000 kilometrų lenktynėse „stogą“ pirmi patyrė žiūrovai

Apsivertimo imitavimas ir saugos diržų efektyvumo demonstravimas
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Apsivertimo imitavimas ir saugos diržų efektyvumo demonstravimas
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

1 000 kilometrų lenktynes Palangoje stebintys žiūrovai veltui laiko nešvaisto. Jų laukia ne tik atkaklios lenktynininkų kovos trasoje, bet ir Lietuvos automobilų kelių direkcijos staigmena.

Lietuvos automobilių kelių direkcija lenktynių svečiams leido pajusti, ką reikšia apsiversti automobiliu. Ant specialaus įtaiso pritvirtintas „Škoda Fabia“ automobilis priviliojo ne vieną, ieškantį ekstremalių pojūčių.

„Nors šiuos imitatorius naudojame jau seniai ir ne vienas žmogus jau yra juos išbandęs, tačiau yra dar daug žmonių, kurie nori tai išmėginti. Sulaukiame ne tik varžybų žiūrovų, bet ir lenktynininkų. Jie taip pat su mielu noru sėda į „Škoda“ ir laukia apsivertimo momento“, – pasakojo stendą prižiūrintis darbuotojas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Apsivertimo imitavimas ir saugos diržų efektyvumo demonstravimas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Apsivertimo imitavimas ir saugos diržų efektyvumo demonstravimas

Į „Škoda“ sėdęs ir apsivertęs 1 000 kilometrų lenktynių žiūrovas, išlipęs iš automobilio tvirtino, kad tokio jausmo kelyje patirti nenorėtų.

„Kai vertiesi – jausmas ne pats geriausias. Niekada nėra tekę apsiversti automobiliu. Vieną kartą su savo BMW buvau pasikėlęs ant dviejų ratų, kai apsisukinėjau pievoje“, – pasakojo žiūrovas.

VIDEO: LAKD stendas

Taip pat svečiai galėjo išbandyti ir saugos diržų efektyvumo demonstravimo įtaisą. Jo metu imituojamas automobilio smūgis į sieną ar medį esant maždaug 30 km/h greičiui.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas