TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki gruodžio 18 d.: 2017 3078 3602 186
2016 3047 3579 177
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Auto Bild Lietuva“ išrinko saugiausią pradedantįjį vairuotoją

Renginio akimirka
Organizatorių nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Savaitgalį įvyko „Auto Bild Lietuva“ surengto konkurso „Vairuoju saugiai 2014“ finalas. Jo metu išrinktas saugiausiai vairuojantis pradedantysis vairuotojas. Dėl geriausiojo vardo finale susirungė 15 jaunuolių.

Dalyvauti šiame konkurse panoro daugiau nei 100 pretendentų, tačiau į finalą iškopė tik 15 geriausių – trylika vaikinų ir dvi merginos. Dalyviams, kaip ir tikrame egzamine, pirmiausia teko sėsti prie kompiuterių. Čia dalyviai turėjo įveikti teorinę varžybų dalį, tą padaryti kuo greičiau ir išvengti klaidų.

Konkurso organizatoriai, panašius rinkimus organizuojantys jau aštuonerius metus, šį kartą sugalvojo ir naujų užduočių.

Organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka

Atsižvelgdami į tai, kad eismo įvykių dalyviai dažnai klysta ar net nemoka pildyti eismo įvykio deklaracijų, konkurso rengėjai „Auto Bild Lietuva“ kartu su partneriais – Vilniaus apskrities kelių policija parengė specialią užduotį.

Dalyviai turėjo kuo greičiau ir kaip įmanoma tiksliau užpildyti šį dokumentą. Policija vairuotojams paruošė ir daugiau klausimų, susijusių su situacijomis, neretai nutinkančiomis kelyje.

Organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka

Po teorinės dalies jaunuolių laukė praktinės rungtys, paįvairintos papildomomis užduotimis. Galiausiai varžybas vainikavo tikslioji rungtis. Joje dalyviai turėjo pajusti automobilio dydį ir kuo tiksliau sustoti numatytoje vietoje.

Po visų užduočių buvo suskaičiuoti visų dalyvių rezultatai. Pirmoji vieta atiteko Imantui Balandžiui. Vaikinas galutinėje rezultatų lentelės rikiuotėje vos viena dešimtąja sekundės dalimi įveikė antroje vietoje likusį Martyną Giržadą. Trečią vietą iškovojo Gintaras Truskauskas.

Organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka

Visi dalyviai buvo apdovanoti, o geriausiųjų trejetas apipiltas dar vertingesniais prizais. 2014-ųjų metų geriausiu pradedančiuoju vairuotoju pripažintas Imantas Balandis galės ne tik džiaugtis šiuo laimėjimu, bet ir vykti į kitais metais Ženevoje vyksiančią tarptautinę automobilių parodą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas