15min be reklamos
2023 02 07, 11:00

Netikėta: Jungtinės Karalystės policija, skirtingai nei Lietuvos, nevažinės BMW

BMW gamintojas pranešė, kad nutrauks bendradarbiavimą su Jungtinės Karalystės policija ir nebepardavinės jiems savo automobilių. Vokietijos koncernas šios šalies policijos pajėgas automobiliais aprūpina jau tris dešimtmečius, tačiau pastaruoju metu buvo kilę diskusijų ir dėl policijos automobilius ištinkančių specifinių gedimų, skelbia carmagazine.co.uk.
BMW policijos automobilis Jungtinėje Karalystėje
BMW policijos automobilis Jungtinėje Karalystėje / car-images.bauersecure.com nuotr.

Kaip teigia BMW atstovai, Jungtinėje Karalystėje bus restruktūrizuota jų veikla, kadangi ketinama daugiau dėmesio skiriant mažmeniniams ir verslo klientams, o ne valdžios institucijoms bei policijos pajėgoms. Tokių priemonių neva imamasi dėl sutrikusios automobilių pramonės veiklos, kadangi automobilių paklausa šiuo metu viršija pasiūlą.

JK policija negalės važinėti greitais BMW

Tai ne pirmasis atvejis, kai BMW ir Jungtinės Karalystės policija atsiduria dėmesio centre. Praėjusių metų sausį BMW Jungtinės Karalystės policijos pajėgoms nurodė, kad šie nevažiuotų dideliu greičiu su modeliais, turinčiais dyzelinius variklius, kurių kodas N57. Koncernas tuomet išaiškino, kad nuolatinės problemos ir mechaniniai gedimai nutinka būtent dėl važiavimo dideliais greičiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas