15min be reklamos
03 28

BMW vairuotojas policijai parodė iškeltą vidurinį pirštą: kokią didžiausią baudą gali gauti?

Tokių atvejų, kai pažeidėjai sugalvoja rodyti nepadorius gestus, pasitaiko ir gana dažnai. Galbūt todėl, kad tokie kelių ereliai nežino, kokia bauda gresia už tokį poelgį. Žemiau pateiksime du pavyzdžius iš Lietuvos ir Vokietijos: „Audi“ ir BMW vairuotojų.
Mettmanno policijos nuotraukoje – pažeidėjas rodo iškeltą pirštą.
Mettmanno policijos nuotraukoje – pažeidėjas rodo iškeltą pirštą. / FB nuotr.

Žinoma, skirtingų šalių pareigūnai gali reaguoti skirtingai. Tačiau jau buvo atvejų, kai „kelių ereliai“ (arba gaideliai) už tokius gestus sulaukė nuobaudų ir Lietuvoje. Pavyzdžiui, prieš keletą metų Kaune vyras, vairavęs „Audi Q7“, pamatęs „trikoju“ greitį matuojantį pareigūną, nusprendė pademonstruoti savo jausmus. Tą padarė gana neįprastu būdu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vairuotojas Klaipėdoje pažemino ne tik pėsčiuosius, bet ir BMW vardą

Kaunietis pradėjo signalizuoti ir, atsidaręs automobilio langą, ištiesęs ranką rodė pareigūnui nepadorius gestus. Už šį pareigūno garbės ir orumo įžeidimą asmeniui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 str. 1 d. Kokią nuobaudą jis gavo?

Ir kokią didžiausią nuobaudą už tokį elgesį yra gavę Vokietijos vairuotojai, remiantis „Auto motor und sport“ duomenimis?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie Gazas