TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki sausio 22 d.: 2018 179 199 15
2017 137 171 7
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Continental“ padangų specialistų patarimai: 2 dalis

Atlikti bandymai atskleidžia ypač pablogėjusias padangos sukibimo savybes ant sniego ir ledo dangos, jau esant 4mm protektoriaus gyliui.
Atlikti bandymai atskleidžia ypač pablogėjusias padangos sukibimo savybes ant sniego ir ledo dangos, jau esant 4mm protektoriaus gyliui.
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Patyrę„Continental“padangų specialistai jus supažindins kaip atliekami padangų bandymai, kokia yra padangos konstrukcija ir ką reiškia jos ženklinimas, taip pat suteiks vertingų patarimų kaip važiuoti žiemos sąlygomis, kad kelionė būtų saugi ir smagi.

Protektoriaus gylis

Sužinokite kaip nesudėtingai nustatyti padangos protektoriaus gylį. Nors įstatymų leidėjai nurodo, kad žieminių padangų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis nei 3mm, saugiam važiavimui toks gylis yra per mažas. Atlikti bandymai atskleidžia ypač pablogėjusias padangos sukibimo savybes ant sniego ir ledo dangos, jau esant 4mm protektoriaus gyliui.

VIDEO: Protektoriaus gylis

„Nordic“ grupės padangos

Kitaip nei Centrinei, Vakarų Europai skirtos žieminės padangos, „Nordic“ grupės padangos buvo kuriamos klimatui, kur žiemą pasitaiko dideli šalčiai, ledu padengta kelio danga, plūktas sniegas. Buvo sukurti ir šiaurietiškus reikalavimus atitinkantys gumos mišiniai, protektorius ir net dygliai. Padangos yra minkštesnio gumos mišinio, protektorius turi daugiau lamelių – šios savybės suteikia maksimalų sukibimą ant sniego dangos.

VIDEO: „Nordic“ grupės padangos

Valdymas esant sniego dangai

Su žieminėmis „Premium“ klasės padangomis net ir kliūties apvažiavimą ant sniego galima atlikti itin saugiai, nes šios padangos sukurtos taip, kad priekinė ašis išlaikytų reikiamą sukibimą staigiai keičiant važiavimo kryptį. Taip pat šios padangos, esančios ant galinės automobilio ašies ir veikiamos išcentrinių jėgų, į išorę slysta labai minimaliai.

VIDEO: Valdymas esant sniego dangai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas