Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darius Jonušis įsitikinęs: BMW kritikuoja tie, kurie kritikuoja viską

„Promo Events“ direktorius Darius Jonušis
BFL nuotr. / „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Tie, kurie vairuoja BMW, iš visuomenės kartais susilaukia pasmerkimo žvilgsnio, tačiau „Žinių radijuje“ apsilankęs minėtos automobilio markės entuziastas Darius Jonušis teigia priešingai. Esą lietuviai kritiški yra viskam.

„Žmonės kritikuoja ir reiškia savo neigiamas mintis visose srityse: kodėl pas tą toks darbas, kodėl jis tiek gauna, kodėl valdžia bloga. Kažkaip dažnai reiškiamės užsilipę ant „bačkos“, –  kalbėjo D.Jonušis. 

BMW vairavimo akademijos instruktorius ir 1000 km lenktynių organizatorius D. Jonušis lenktyniavimą gatvėse, ypač prie sankryžų ir dar su BMW automobiliu, sieja su jaunimo noru pasirodyti ir su absoliučiu žinių trūkumu.

„Kas yra automobilis, kaip jis stoja, kiek laiko trunka pakeisti jo važiavimo kryptį , ką lemia padangos ir taip toliau, tikrai žino vienetai. Tačiau visi kalba, kad reikia riboti automobilio galingumą ar kažką drausti, tai neteisinga. Uždrauskim tada „Coca cola“, juk žinome, kad ji yra nesveika, uždrauskim riebius maisto produktus. Galų gale, nėra skirtumo, koks tai automobilis. Paėmus vieną ar kitą markę yra tas pats rezultatas“, – pasakojo D.Jonušis. 

Žinių radijas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas