15min be reklamos
2022 12 05, 14:20

Dėl apledijusių kelių Raseinių rajone sutriko barstytuvų darbas

Dėl kelius padengusio ledo Raseinių rajone pirmadienį sutriko barstytuvų darbas, vairuotojai perspėjami apie susidariusią ekstremalią vairavimo situaciją.
Sniegas sunkina eismo sąlygas Vilniuje
Sniegas sunkina eismo sąlygas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Kaip BNS sakė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, mieste ir rajone dėl šalčio keliams pasidengus ledu sutriko ir pats barstymas – nuo kelio buvo nuvirtęs barstytuvas.

„Situacija tokia – paledijo Raseinių rajone ne visai vienodai, įvairiose vietovėse. Apie Ariogalą buvo palediję, kai kur barstytuvas nuvirtęs, sutriko pabarstymas regioniniuose keliuose. Tempo nėra, nes patys barstytuvai sunkiai judėjo tais keliais“, – BNS sakė E.Jonyla.

Anot administracijos vadovo, pirmiausia buvo pabarstytos Raseinių gatvės, tuomet vykta į rajoninius kelius.

„Problema su barstytuvais, nes barstytuvas neįvažiuoja į kalną, neturėjo kaip pabarstyti. Daugumoje vietų yra ir žvyro krūvos pabarstymui supiltos, bet kai palediję, nelabai naudos yra“, – teigė E.Jonyla.

Pasak jo, susidariusi situacija trikdė eismą – sudėtinga į mokyklas atvežti moksleivius, o autobusų parko transportui judėt rajoniniais keliais.

Perpiet jis teigė bendravęs su rajono seniūnais. Situacija šiuo metu, pasak E.Jonylos, šiek tiek geresnė, žadama, jog iki vakaro visi keliai bus pabarstyti.

Raseinių rajono meras Audrius Bautronis feisbuke pirmadienį įspėjo vairuotojus turi būti atsargiems.

„Atsakingos institucijos dirba savo darbą nuo ankstaus ryto. Dedamos visos pastangos, kad būtų pabarstyta kuo daugiau kelių per kuo trumpesnį laiką“, – pranešė meras.

Anot jo, nuolatos bendraujama tiek su bendrove „Kelių priežiūra“, tiek su „Raseinių komunalinės paslaugos“, siekiant užtikrinti saugesnes eismo sąlygas Raseinių rajone.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas