Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 3d. 12:38

Drama ant geležinkelio bėgių Kybartuose: užstrigusią VW vairuotoją gelbėjo pasieniečiai

Reido akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija: pervaža, automobilis

Kybartų pasieniečiai išgelbėjo automobilį „VW Passat“ ir jį vairavusią Vilkaviškio rajono gyventoją. Mašina Kybartų miestelyje užstrigo geležinkelio pervažoje, o po minutės kitos per ją turėjo pravažiuoti krovininis sąstatas.

Ketvirtadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kybartų pasienio užkardos pareigūnai tarnybiniu visureigiu „Toyota Land Cruiser“ važiavo Kybartų pakraštyje esančia gatve. Per ją eina geležinkelio linija.

Ant geležinkelio pervažos jie pamatė stovintį automobilį „VW Passat“. Kaip vėliau paaiškėjo, jį vairavusi 69-erių Vilkaviškio rajono gyventoja važiuodama per pervažą per daug suktelėjo į dešinę. Mašina slystelėjo nuo važiuojamosios betoninės dalies, todėl buvo prakirsta priekinė dešinioji padanga. Automobilio priekinė dalis nusėdo ant pervažos, o „VW Passat“ užstrigo ant betono ir bėgių.

Krovininio sąstato mašinistas laiku sumažino greitį ir nenumušė „VW Passat“.

Kybartų užkardos pasieniečiai žinojo, kad netrukus čia turi važiuoti krovininis traukinys. Iššokę iš savo „Toyota Land Cruiser“ jie išgirdo iš netoliese esančios geležinkelio stoties ataidėjusį pranešimą, kad į Kybartus jau atvyksta krovininis sąstatas. Nuo Vilkaviškio pusės judėjęs traukinys tuoj tuoj turėjo kirsti pervažą su įstrigusiu automobiliu.

VSAT nuotr./Geležinkelis
VSAT nuotr./Geležinkelis

VSAT pareigūnai iškart apie incidentą informavo Kybartų geležinkelio stoties budėtoją, kad šis įspėtų mašinistą, o patys šoko nuo bėgių stumti ant pervažos pakibusį „VW Passat“. Deja, jiems to padaryti nepavyko nei rankomis, nei prikabinus trosą prie prie savo visureigio.

Mat „VW Passat“ tvirtai rėmėsi į betoną.

Po kelių akimirkų prie pervažos atskubėjo dar vienas Kybartų pasieniečių ekipažas ir atbėgo keli vietiniai gyventojai. Vienas pasienietis liko prie „Toyota Land Cruiser“ vairo, o likusieji VSAT pareigūnai su vietos gyventojais rankomis pakėlė „VW Passat“ priekinę dalį. Tuomet šį automobilį trosu VSAT visureigis nutraukė nuo pervažos į saugią vietą.

Paskutines šios gelbėjimo operacijos akimirkas stebėjo ir prie pervažos lėtai priartėjusio krovininio sąstato mašinistas.

VSAT nuotr./Geležinkelis
VSAT nuotr./Geležinkelis

Jis likus kelioms minutėms kelio iki Kybartų geležinkelio stoties spėjo gauti pranešimą apie įstrigusį automobilį, todėl laiku sumažino greitį ir nenumušė „VW Passat“.

Po šios dramos nelaimės išvengusi vairuotoja Kybartų pasieniečius apdovanojo pačiais gražiausiais padėkos žodžiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas