Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki vasario 21 d.: 2018 395 443 32
2017 296 352 18
Publikuota: 2015 kovo 25d. 09:19

Skaitytoja pasipiktino LNK vystymo direktoriaus komentaru apie pėsčiuosius

Kaip LNK vadovams sekasi savaitė pe patyčių
Kaip LNK vadovams sekasi savaitė pe patyčių

LNK televizijos vystymo direktorius Liutauras Elkimavičius savo „Facebook“ paskyroje pasipiktino nedrausmingais pėsčiaisiais bei dviratininkais, kurie eina į gatvę neapsidairę – ar tai būtų pėsčiųjų perėja, ar eilinė gatvė. Ironiškai nupasakojęs kai kuriuos tokių pėsčiųjų požymius, jis sulaukė daug palaikymo šūksnių ir ne ką mažiau pasipiktinusių žmonių.

Viena jų – 15min.lt skaitytoja Olga. Jos laišką pateikiame neredaguotą:

Ši savaitė Lietuvoje yra savaitė be patyčių. Kiekvienas pilietis turėtų bent pabandyti ją nugyventi nešmeiždamas ir nežemindamas kito piliečio, kuris yra kitoks arba jo nuomonė yra kitokia.

Atrodo, savaitė yra taip mažai, viso labo septynios dienos, bet kaip ištverti nesidergiant iš aplinkinių? LNK televizijos vadovai rodo puikų pavyzdį, kaip nusispjauti ant visuotinės iniciatyvos ir viešai išsidergti iš pėsčiųjų.

„Facebook“ paskyroje LNK televizijos vystymo direktorius Liutauras Elkimavičius viešai parašė „laišką debilams“. Tokiais jis laiko visus pėsčiuosius, kurie yra, cituoju: „studentai su telefonu prie ausies, durnos priekurtės bobutės, kuriom galva uždėta ant pečių be sriegio ir priklijuota superglue, dviratininkai su juokingom kolgotkėm, ofiso planktonas“.

O taip, jie supykdė gerbiamą LNK vieną iš direktorių, dėmesio, eidami per pėsčiųjų perėją!  Jis netgi pažymėjo, kad ruošiasi dėl jų sėsti į kalėjimą, nes neabejotinai kažką partrenks pėsčiųjų perėjoje.

Šiame gerbiamo LNK direktoriaus pasakyme matau kelias problemas. Pirma, kaip jau minėta, tai viešasis tyčiojimasis iš studentų, senjorų, dviratininkų ir ofiso darbuotojų. Jie yra debilai, nes, anot direktoriaus, drįsta pereiti gatvę pesčiųjų perėja prieš gerbiamo direktoriaus automobilį neapsidairę, kuris gali ir nepastebėti jų, nes, cituoju: „tuo metu man happy end daro filipinietė masažistė“.

Antra, šiuo metu ypatingai opi yra pėsčiųjų perėjų nesaugumo problema, pastaruoju metu daug mirtinų įvykių nutiko būtent ten. O gerbiamas direktorius klausia, cituoju: „gyvent, blin, atsibodo?“  Gerbiamo direktoriaus nuomone, galima padaryti išvadą, kad „debilai“, pereinantys gatvę pėsčiųjų perėja prieš tai neapsidairę, patys prašosi būti partrenkti.

Ką gi, belieka palinkėti gerbiamajam LNK vystymo direktoriui Liutaurui Elkimavičiui trupučio pakantumo aplinkiniams ir kad jam niekados netektų tapti garbaus amžiaus senuku, vos einančiu per perėją prieš nekantriai pypsintį BMW vairuotoją, o pensiją leidžiančiu Karibų jūroje jachtoje su filipinietėmis masažistėmis, kaip jis ir pageidautų.

Liutauro Elkimavičiaus „Facebook“ profilį ir čia minimą įrašą rasite paspaudę čia.

Liutauro Elkimavičiaus įrašas „Facebook“
Liutauro Elkimavičiaus įrašas „Facebook“

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas