Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 gegužės 22d. 08:05

Kamikadzės su „Honda“ lenkimas: jo gyvybę išgelbėjo kiti

Pavojingas „Honda Civic“ lenkimas
Pagalba vairuotojams Šiauliuose stopkadras / Pavojingas „Honda Civic“ lenkimas
„Facebook“ grupės „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“ nariai aktyviai dalijasi vaizdo įrašu, užfiksuotu kovo mėnesį. Jame aiškiai matosi pavojingas „Honda“ vairuotojo manevras. Susidaro įspūdis, kad jo tikslas – bet kokia kaina aplenkti kuo daugiau vairuotojų. Šis epizodas perduotas policijai.

Temą siūlykite gazas@15min.lt

Akivaizdu, kad „Honda Civic“ automobilio greitis yra gerokai didesnis už kitų eismo dalyvių. Taip pat akivaizdu, kad posūkio signalai „neveikia“, tik stabdžių. Ir dar akivaizdžiau, kad, taip pavojingai lenkdamas, „Honda“ vairuotojas galėjo susidurti net su dviem automobiliais. Kaktomušos pavyko išvengti kitiems eismo dalyviams pasitraukus į šalį.

Pavojinga situacija

„O kad pareina, o kad pareina“, – balsu nustebo šio įrašo autorius Kęstutis, pamatęs galinio vaizdo veidrodėlyje atlekiančią hondą. Kadangi komentaruose buvo ir stipresnių žodžių, garsą vaizdo įraše nutildėme. Tačiau bendra išvada, kad „būna nesveikų vairuotojų“, kurie tokius pavojingus manevrus atlieka.

Dar griežčiau „Honda“ vairuotojo veiksmus įvertino automobilinių renginių organizatorius, saugaus eismo ekspertas Darius Grinbergas.

„Automobilio, kuris taip pavojingai lenkė, vairuotojas, matyt, norėjo nusižudyti. Tokių chuliganų vis mažiau mūsų keliuose, bet vis dar pasitaiko. Bet šioje situacijoje mane labai nudžiugino kitų eismo dalyvių elgesys. Automobilio, iš kurio filmuota, vairuotojas ir keleivė iš anksto pamatė, kad atlekia neadekvatus psichas ir buvo pasiruošę reaguoti. Priešpriešiais važiavę laiku pasitraukė į šalikelę ir išvengė problemų sau ir kitiems. Tas kvailys net nesuprato, kad jo gyvybę išgelbėjo kiti“, – komentavo D.Grinbergas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas