Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 21d. 11:44

Kaune dalis mikroautobusų važiuos kitais maršrutais

Visų maršrutų žemėlapis nuo rugpjūčio 27 d.
KVT nuotr. / Visų maršrutų žemėlapis nuo rugpjūčio 27 d.

Nuo rugpjūčio 27 dienos maršrutiniams taksi Kaune pradėjus važiuoti pagal rudens tvarkaraščius, keičiasi ir dalis maršrutų atkarpų – pasikeitimai apima 51, 52, 53 ir 54 maršrutus, rašoma pranešime.

„Visuomeninis transportas yra tarsi gyvas organizmas, kuris nuolat keičiasi, prisitaiko. Su miesto natūraliais pokyčiais turime keistis ir mes. Manau, turime važiuoti ten, kur yra keleiviai ir jų poreikiai“, – apie poreikį keisti dalį maršrutų kalbėjo „UAB Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

51 maršrutas važiuos į Klinikas, Parodos kalnu

Nuo rugpjūčio 27 dienos 51 maršrutas nebevažiuos Vydūno alėja ir sugrįš į buvusį maršrutą – važiuos toliau Savanorių prospektu, užsukdamas į Klinikas. Iš Klinikų keleiviai Aleksoto link važiuos pro Parodos g. kalną, Kęstučio gatvę.

KVT nuotr./51 maršrutas
KVT nuotr./51 maršrutas

„Sugrįžtame į buvusį maršrutą Savanorių prospekte pridėdami Klinikas ir Parodos kalną. Matome daug potencialo šioje atkarpoje. Dar labiau pagerinsime kauniečių susisiekimą su bene svarbiausia gydymo įstaiga mieste“, – kalbėjo vežėjų atstovas.

Taip pat 51 maršruto mikroautobusai nuo „Urmo“ link Partizanų gatvės važiuos Pramonės ir Krėvės prospektu. Iki tol važiavo pramonine Garažų gatve.

Susisiekimo pokyčiai Panemunėje

52, 53 ir 54 maršrutų pakeitimai labiausiai palies Panemunės mikrorajoną. 53 maršrutas šiuo metu į Rokus važiuoja ne tiesiausiu keliu, o pietiniu aplinkkeliu pro Onkologijos ligoninę. Įvykdžius pakeitimus, nuo rugpjūčio 27 dienos maršrutiniai taksi į Rokus važiuos tiesesniu keliu – Plytinės ir Vaidoto gatvėmis. Kauniečiai daug greičiau galės pasiekti Rokus bei miesto centrą iš jų.

KVT nuotr./52 maršrutas
KVT nuotr./52 maršrutas

Į Onkologijos ligoninę kitu maršrutu

Po naujų pakeitimų 52 maršruto autobusai važiuodami į Vaišvydavą nebeužsuks į Onkologijos ligoninę. Pagal įmonės turimus duomenis keleivių skaičius į ją per pastaruosius metus yra sumažėjęs kelis kartus. Atlikus pakeitimus pagreitės susisiekimas su Vaišvydava bei iš jos keliaujantiems į miesto centrą.

KVT nuotr./52 maršrutas
KVT nuotr./52 maršrutas

„Atlikus minėtų dviejų maršrutų pakeitimus Onkologijos ligoninė neliks be susisiekimo – pakeitus 54 maršrutinio taksi trasą nuo Panemunės tilto mikroautobusai važiuos per Smetonos alėją iki Onkologijos ligoninės. Nors į šią ligoninę vykstančių keleivių kiekis mažėja, negalime jos palikti be visuomeninio transporto“, – pasakojo atstovas.

KVT nuotr./54 maršrutas
KVT nuotr./54 maršrutas

Vietoje Jonavos g. važiuos Neries krantine

52 maršruto laukia pokyčiai ne tik Panemunėje, bet ir Vilijampolės mikrorajone. Iki šiol nuo Varnių gatvės maršrutiniai taksi Kauno pilį pasiekdavo važiuodami Jonavos gatve. Po pakeitimų maršrutiniai taksi iki centro važiuos Neries krantine.

KVT nuotr./52 maršrutas
KVT nuotr./52 maršrutas

Anot įmonės atstovo, pakeitimai daromi matant besikeičiančias tendencijas ir matuojant keleivių srautus.

„Maršrutų trasų atnaujinimas yra natūralus procesas. Šiais itin didelio tempo laikais turime reaguoti į keleivių poreikius ir siūlyti jiems naujus variantus. Keičiame trasas sulaukę gyventojų pageidavimų, matydami atkarpas, kuriose keleiviai nevažiuoja bei įvertinę ekonominius rezultatus“, – minėjo „Kautros“ atstovas.

KVT nuotr./Visų maršrutų žemėlapis nuo rugpjūčio 27 d.
KVT nuotr./Visų maršrutų žemėlapis nuo rugpjūčio 27 d.

Naujais maršrutais Kauno mieste maršrutiniai taksi pradės važiuoti nuo rugpjūčio 27 dienos. Detalius naujų ir esamų maršrutų grafikus galite rasti Kauno viešojo transporto internetiniame puslapyje bei „Trafi“ programėlėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas