Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki vasario 21 d.: 2018 385 431 31
2017 286 341 17
Publikuota: 2017 rugpjūčio 3d. 15:24

Kaune – draugiškas dviratininkų reidas

Dviratininkų reidas Kaune „Nevažiuok per zebrą“
Dviratininkų reidas Kaune „Nevažiuok per zebrą“

Ketvirtadienio popietę Lietuvos kelių policijos tarnyba kartu su „ERGO Insurance“ Lietuvoje ir „Velomaratonu“, tęsdama liepos viduryje pradėtą akciją, Kaune surengė draugišką reidą. Akcijos metu buvo akcentuojamas dviratininkų saugus važiuojamosios kelio dalies kirtimas ir kelių eismo taisyklių (KET) laikymosi svarba. Draugiški reidai jau surengti Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje ir Nidoje.

Organizatorių teigimu, svarbiausias šios akcijos tikslas yra šviesti dviračių vairuotojus – priminti KET, paraginti dėl savo pačių saugumo jų visuomet laikytis.

Draugiški reidai visoje Lietuvoje bus vykdomi iki pat dviračių sezono pabaigos, o itin didelis dėmesys dviratininkų saugumo kultūrai taip pat bus skiriamas rugpjūčio 20 d. sostinėje vyksiančio didžiausio šalyje dviratininkų renginio – „Velomaratono“ – metu.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, šiemet iki liepos mėnesio šalies keliuose ir miestų gatvėse fiksuota 119 dviratininkų susidūrimų su automobiliais. 5 iš šių susidūrimų pasibaigė dviratininkų mirtimis. Dar 147 dviračių vairuotojai ir 3 dviračių keleiviai buvo sužeisti. Per 2016 metus gyvybės šalies keliuose iš viso neteko 17 dviratininkų, 230 buvo sužeisti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas