Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2014 rugpjūčio 21d. 10:57

Laimingiausias motociklininkas pasaulyje po avarijos atsistojo ant automobilio stogo

Motociklininko avarija Baltarusijoje
Motociklininko avarija Baltarusijoje

Baltarusijoje motociklų nėra daug dėl jiems taikomų mokesčių ir sudėtingo importo, tad šias transporto priemones čia vairuoja labai dideli jų entuziastai. Ir labai laimingi.

Turbūt dvigubai greitį viršijęs motociklininkas nespėjo sureaguoti į persirikiuojantį automobilį ir rėžėsi į jo užpakalinę dalį. Paprastai motociklininkas po tokios avarijos atsimuša į automobilį, nukrenta ant asfalto ir savo kelionę baigia geriausiu atveju ligoninėje.

Tačiau šis atvejis - išskirtinis. Padaręs salto, motociklininkas atsistojo ant automobilio stogo. Skamba neįtikėtinai, tad siūlome pažiūrėti per porą dienų daugiau nei 4 mln. peržiūrų sulaukusį vaizdo siužetą.

VIDEO: Stebuklingas motociklininko išsigelbėjimas Baltarusijoje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas