Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki vasario 19 d.: 2018 385 431 31
2017 286 341 17
Publikuota: 2017 balandžio 13d. 08:21

„Land Rover“ šuolis per dvigubą liniją šalia Jonavos policijos

Pažeidėjas kirto dvigubą liniją
Pažeidėjas kirto dvigubą liniją

Skaitytojas Aurimas Jonavoje užfiksavo itin „kenkėjišką“ situaciją. Visureigio „Land Rover“ vairuotojas, nepanoręs laukti, kol prie perėjos pėstyjį praleis keli automobiliai (nieko sau eilė), drąsiai kirto dvigubą ištisinę liniją, artėdamas prie sankryžos, ir pasuko į kairę.

„Antradienį Jonavoje užfiksuotas pažeidimas visai šalia Jonavos rajono policijos komisariato. Didžiąją dalį, kol važiavo iš paskos (labai arti buvo priartėjęs), turėjau nuojautą, kad kažkas bus. Ir neapsirikau“, – rašo Aurimas.

Nuobaudos už nederamą lenkimą

Pagal Kelių eismo taisyklių reikalavimus, vairuotojai privalo išlaikyti saugų atstumą iki priešais važiuojančios transporto priemonės. O tai, kad kirsti ištisinę liniją (o juo labiau dvigubą) yra griežtai draudžiama ir kad už tokį pažeidimą gresia perlaikyti egzaminą „Regitroje“, žino net pradedantys vairuotojai. Ką jau kalbėti apie patyrusius. Štai ką apie tokią situaciją sako KET.

Lenkti kitos transporto priemonės negalima, kai kelias pažymėtas ištisine linija ar kelio ženklu „Lenkti draudžiama“, taip pat sankryžose, geležinkelio pervažose ir likus 100 metrų iki jų, pėsčiųjų perėjose, vietose, kur važiavimo kryptimi yra daugiau nei viena eismo juosta ir ruožuose, kur blogai matomas kelias.

Šių nurodymų nepaisantiems vairuotojams gresia ne tik piniginė bauda nuo 170 iki 230 eurų, bet ir privalomas teisės vairuoti atėmimas nuo 3 iki 6 mėnesių. Tokių pažeidėjų taip pat nemažai – vien per sausio mėnesį užfiksuoti 143 draudžiamo lenkimo atvejai.

VIDEO: Šiurkštus KET pažeidimas Jonavoje: kaip kertama dviguba ištisinė linija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas