Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darius Jonušis apie vairavimą užsidegus žaliai šviesai: vieni lekia, kiti dar kalba telefonu, treti pyksta, o ketvirti padaro avariją

Darius Jonušis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Darius Jonušis
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Sekmadienį minėsime Saugaus eismo dieną. Lenktynininkas Darius Jonušis mano, kad situacija šalies keliuose vis blogėja, vairuotojai yra pernelyg atsipalaidavę.

„Mano nuomone, dabar ritamės žemyn. Daug metų, kaip ir daugelis kitų vairuotojų, esu praleidęs kelyje, papildomą pojūtį suteikia lenktyniavimo patirtis, dabar mokau žmones vairuoti.. Žmonės dabar atsipalaidavo“, – sakė D.Jonušis.

Anot lenktynininko, vairuotojai nemoka elgtis susidarius spūstims: netaupo vietos, palieka didžiulius tarpus.

Telefonas – blogis

Pašnekovo teigimu, dabar žmonės vairuodami masiškai kalba telefonu, taip sukeldami įvairias nemalonias situacijas keliuose: „Mes turime suvokti, kad kalbėjimas telefonu atima koncentraciją. Jeigu žmogus neapsisprendžia, kur važiuoti, tai, aišku, kad jo smegenys neatlieka viso darbo, nes jis sulindęs į pokalbį, į problemą, dar kažką. Tai masinis reiškinys“, – tikino D. Jonušis.

Anot lenktynininko, vairuotojai nemoka elgtis susidarius spūstims: netaupo vietos, palieka didžiulius tarpus, kuriuose gali tilpti dar kelios transporto priemonės. Užsidegus žaliai šviesoforo šviesai, vieni lekia, kiti dar kalba telefonu, treti pyksta, o ketvirti padaro avariją.

Italijoje problemos nėra

D.Jonušis pasakojo, kad italai, nors jų temperamentas karštesnis, kelyje su panašiomis problemomis nesusiduria. Pašnekovo teigimu, eismas ten tiesiog liejasi.

Neseniai mačiau važiuojančią moteriškę, kai ant galinės sėdynės jos automobilyje stovi vaikas. Tai yra absurdų absurdas, motina turėtų žinoti tokius dalykus, – sakė V.Burnys. 

„Jei Lietuvoje esi šalutiniame kelyje, jei neišlįsi, o tik stovėsi įsijungęs posūkį, gali pralaukti ir pusdienį. O jei įkiši savo nosį, provokuosi agresyvumą“, – juokėsi lenktynininkas.

Pagrindinė problema, lenktynininko teigimu, kad lietuviams trūksta kultūros.

Gatvėje - lyg karo lauke

Grupės „Išjunk šviesą“ lyderis  Valdas Burnys laidoje „Atviras pokalbis“ pritarė D.Jonušio nuomonei ir pridūrė, kad kai jis išvažiuoja į miestą, jaučiasi lyg karo lauke.

„Karas keliuose įgauna pagreitį. Iš vaizdo registratorių nufilmuotos medžiagos būtų galima susukti filmą. Neseniai mačiau važiuojančią moteriškę, kai ant galinės sėdynės jos automobilyje stovi vaikas. Tai yra absurdų absurdas, motina turėtų žinoti tokius dalykus“, – piktinosi atlikėjas.

Dainininko nuomone, vairuotojai yra pikti ir tai kenkia vairavimo kultūrai.

Žinių radijas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas