TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki sausio 17 d.: 2018 134 141 12
2017 99 121 6
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lexus“ akademija Lietuvoje bandys „Yokohama“ padangas

„Lexus“ akademija
Organizatorių nuotr. / „Lexus“ akademija
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Prieš dvejus metus Lietuvoje startavusi „Lexus“ efektyvaus vairavimo akademija nuo kovo mėnesio pradeda bendradarbiavimą su vienu iš didžiausių pasaulio padangų gamintojų „Yokohama“.

Visi efektyvaus vairavimo mokymų programose naudojami Lexus automobiliai bus apauti japoniškomis „Yokohama Advan“ ir „Yokohama Bluearth“ padangomis, o mokymų dalyviai galės palyginti šių modelių skirtumus ir privalumus įprastose bei ekstremaliose sąlygose.

„Yokohama“ atstovybė Danijoje, kuri atsakinga už Lietuvos rinką, nedvejojo nė sekundės, kai tik atsirado galimybė pradėti bendradarbiavimą su „Lexus akademija“. Norime, kad  motyvuoti, suprantantys vairavimo įgūdžių tobulinimo svarbą, vairuotojai galėtų tai daryti su aukščiausius standartus atitinkančiomis padangomis.  

Organizatorių nuotr./„Lexus“ akademija
Organizatorių nuotr./„Lexus“ akademija

Mes labai lauksime visų mokymų dalyvių ir instruktorių pastebėjimų apie „Yokohama“.  Atsiliepimai apie padangų veikimą įvairiose įmanomose situacijose ir mums padės tiksliau patarti savo klientams, kokias padangas reikia rinktis kasdieniniam saugiam važiavimui“, – sakė „Yokohama“ padangas importuojančios bendrovės „Melga“ komercijos direktorius Tomas Baužys.

„Mums labai svarbu, kad „Lexus akademijoje“ naudojamos padangos leistų valdyti automobilį preciziškai tiksliai, tačiau tuo pačiu būtų komfortiškos nekritinėse situacijose. „Yokohama“ patirtis, įgyta pasaulinio lygio automobilių lenktynėse, leido sukurti būtent tokius, visus mūsų poreikius atitinkančius padangų modelius.

Galiu pasidžiaugti, kad vis daugiau Lietuvos vairuotojų pradeda suprasti, kad geros, teisingai konkrečiam automobiliui parinktos padangos yra vienas iš svarbiausių saugumo veiksnių.  Mūsų dviejų dienų programoje, vykdomoje Palangos oro uoste, netrūksta sudėtingų situacijų, kuriose ir atsiskleidžia visos automobilių, padangų ir, žinoma, vairuotojų gerosios ir blogosios savybės.

Organizatorių nuotr./„Lexus“ akademija
Organizatorių nuotr./„Lexus“ akademija

Porą kartų atlikome ir savotišką eksperimentą – vienam automobiliui sumontavome paprasčiausias kiniškas padangas, pirktas prekybos centre. Važiuojant į Palangą iš Vilniaus mūsų dalyviai didelio skirtumo nepajuto, tačiau visas linksmumas prasidėjo kai net ir nedideliu greičiu važiuojant reikėjo ekstremaliai stabdyti ar apvažiuoti netikėtai kelyje atsiradusią kliūtį.

„Eksperimentinis“ automobilis visose tokiose situacijose buvo beviltiškai nevaldomas net ir ant sauso asfalto. O kitas to pačio modelio „Lexus IS“ demonstravo jam įgimtą preciziškumą ir jo vairuotojai sugebėdavo suvaldyti situaciją. Vairuotojai keitėsi, o akivaizdus skirtumas išliko viso savaitgalio metu.

Žinoma, kai atskleidėme šią „paslaptį“, buvo daug juoko, nes buvo prisipažinusių jog labai nusivylė savo vairavimo sugebėjimais, tačiau pasirodė, kad toks didelis valdomumo skirtumas buvo tik dėl blogų padangų“, – apie padangų pasirinkimo įtaką saugiam vairavimui pasakojo „Lexus akademijos“ vadovas Darius Grinbergas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas