15min be reklamos

Įvertinkite situaciją: „Mercedes“ vairuotojas sugadino jautrią senolių akimirką

Gegužės 10 d. prie populiaraus prekybos centro skaitytojas automobilio registratoriumi nufilmavo labai dviprasmišką situaciją. Kaip jūs ją vertinate?

Papildyta: paaiškėjo, kad šią situaciją suvaidino ir nufilmavo du jaunuoliai, norėdami sukurti netikrą naujieną – fake news. Apsimetę pasipiktinusiais skaitytojais, išsiuntinėjo redakcijoms. Tikslas buvo apgauti ir surinkti peržiūrų savo Youtube kanale.

15min laikosi nuostatos, kad „fake news“ kūrimas neprisideda prie tvarios visuomenės kūrimo. Paliekame spręsti patiems skaitytojams, ar toks „pranešimas“ apie situaciją yra moralus.

„Prie vieno prekybos centro gegužės 10 d. nutiko labai jautri istorija. Istorija tarp senukų. Diedukas babytei įteikė gėlių, apsikabino, pasibučiavo, bet… Jiems pradėjo pypinti piktas Mercedes vairuotojas“, – rašo šią situaciją neva nufilmavęs pilietis.

VIDEO: Situacija prie prekybos centro: Mercedes vairuotojo poelgis kelia klausimų

„Kam taip pypinti, ar jo mašiną užgavo? Taigi pasitrauks tie diedukai, ko čia plyšauti!“, – rašė skaitytojas, atsiuntęs filmuotą medžiagą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia taisyklė nuo gegužės 1 d. pėstiesiems suteikia daugiau teisių

O kaip situaciją vertinate jūs?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie Gazas