Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki kovo 21 d.: 2018 554 654 43
2017 487 582 35
Publikuota: 2016 kovo 29d. 14:09

Mirtinas „Lamborghini“ skrydis Maskvoje: MMA kovotojo bolidas plyšo pusiau

„Lamborghini Murcielago“ avarija Maskvoje
Youtube iliustr. / „Lamborghini Murcielago“ avarija Maskvoje

Kovo 25 d. Maskvoje, Varšuvos plente, įvyko siaubinga avarija. Žinomam MMA (mišrių kovos menų) kovotojui Adamui „Barzdai“ Jendijevui tėvo dovanotu „Lamborghini Murcielago“ pragarišku greičiu lėkė autoserviso darbuotojai. Silpnų nervų skaitytojams ir nepilnamečiams patariame nežiūrėti filmuoto reportažo iš gelbėjimo operacijos.

Ši avarija iliustruoja frazę „mirtinas greitis“. Vairuotojas žuvo vietoje, stulpui perplėšus jo „Lamborghini Murcielago“ per pusę. Keleivis komos būsenos pristatytas į ligoninę.

Abu šiuo sportiniu automobiliu važiavę vyrai autoserviso darbuotojai. Pasirodo, MMA kovotojas įtarė, kad kažkas negerai su pakaba, girdėjo triukšmus. Todėl paprašė atlikti diagnostiką net keliuose servisuose.

Maskvos naujienų portalai pranešė turintys duomenų, kad autosalono darbuotojai, gavę progą pasivažinėti tokiu retu automobiliu, ko gero nusprendė šiek tiek papiktnaudžiauti ir išbandė jo akceleraciją. Kitaip tariant, „pabandė, kiek traukia“. Nepatvirtintais duomenimis, žuvo automobilį nusprendęs kaip reikiant išbandyti autosalono direktorius. O šalia sėdėjo vadybininkas.

Liudininkų, mačiusių avariją, teigimu, automobilis mieste įsibėgėjo maždaug iki 150 km/val.

Pats MMA kovotojas A.Jendijevas, kuriam priklausė šitas „gundantis“automobilis, leidiniui „Echo Moskvy“ sakė:

„Dėl automobilio nepergyvenu, man tai tik metalo krūva. O va dėl žuvusio vaikino labai gaila. Suprantu, kodėl jis norėjo paspausti gazą – automobilis tiesiog tam sutvertas. Todėl žiemą juo nevažinėjau“.

VIDEO: Lamborghini serious crash in Moscow Russia 25.03.16

Apie „Lamborghini Murcielago“ 

Dviejų durų, dviejų vietų sportinis automobilis „Lamborghini Murcielago“ pristatytas 2001 m. Buvo gaminamas iki pat 2010 m. Nuo 2001 m. iš viso buvo pagaminti 4099 Murcielago vienetai. Jis buvo populiariausias Lamborghini modelis su 12 cilindrų varikliu.

6,5 litro variklis išvysto įspūdingą 640 AG (471 kW) galią. Automobilis įsibėgėja (0-100 km) per 3,3 sek. Maksimalus greitis – 339 km/h.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas