Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 20d. 13:54

Policija pričiupo prieš kameras Semeliškėse „saulutes paišiusius“ BMW vairuotojus

Įvykio vietoje
Vilniaus aps. VPK nuotr. / Įvykio vietoje

Lapkričio 25-osios naktį jaunuolių kompanija nusprendė pasilinksminti – BMW automobiliais miestelio aikštėje „paišė saulutes“. Greičiausiai jie nežinojo, kad pasirodymas filmuojamas vaizdo kameromis, o dabar chuliganiškai vairavusiems jaunuoliams teks mokėti nemenkas baudas.

Jaunuolių pasilinksminas užfksuotas Trakų gatvėje maždaug 1 val. Automobilių „BMW 520D“ ir „BMW 330D“ vairuotojai, pažeisdami Kelių eismo taisyklių reikalavimus, „piešė saulutes“.

Pareigūnai tokį jaunų vairuotojų elgesį įvertino, kaip chuliganišką ir pavojingą vairavimą. Kameros padėjo pareigūnams išaiškinti tos nakties įvykio dalyvius. Vienas jų (gimęs 1998 m.) yra Semeliškių gyventojas, antrasis (gimęs 1996 m.) ‒ gyvena Trakų rajono savivaldybėje.

Elektrėnų policijos komisariato pareigūnams, aiškinantis aplinkybes, paaiškėjo, jog vienas iš pažeidėjų (gimęs 1996 m.) vairavo automobilį „BMW 520D“ neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės.

Dvidešimt vienerių metų vaikinui už tai, kad vairavo automobilį neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonių, kai šios teisės nėra įgijęs, ir už chuliganišką vairavimą (pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų) paskirta 850 eurų bauda.

Vilniaus aps. VPK nuotr./Įvykio vietoje
Vilniaus aps. VPK nuotr./Įvykio vietoje

Vaikinui, kuris perdavė automobilį neturinčiam teisės vairuoti transporto priemones, surašytas administracinio nusižengimo protokolas su administraciniu nurodymu ir paskirta 30 eurų bauda.

Automobilį „BMW 330D“ vairavusiam devyniolikmečiui taip pat už chuliganišką vairavimą surašytas administracinio nusižengimo protokolas su administraciniu nurodymu ir paskirta 225 eurų bauda bei 12 mėnesių atimta teisė vairuoti transporto priemones.

Artėjant žiemai tokių chuliganiško ir pavojingo vairavimo mėgėjų atsiras ir daugiau, todėl policijos pareigūnai prašo vairuotojų, susimąstyti ir prisiminti, kad, kai automobilis slysta, jį suvaldyti tampa sudėtingiau ir toks vairavimas yra pavojingas ir gali sukelti skaudžių pasekmių, Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:58
25:27
15:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas