Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 6d. 14:28 , Atnaujinta: 2017 gruodžio 6d. 15:06

Registratoriumi nufilmuota visureigio ir BMW dvikova: už tokį elgesį vairuotojus vadina buduliais

vilniaus-gatveje-nufilmuota-dzipo-ir-bmw-dvikova
Pirmasis BMW bandymas įsisprausti į gretimą juostą.

Kas būna, kai vienas vairuotojas lekia su BMW (GUC 710) ir nori būti gudresnis už kitus, o kitas nesivadovauja perfrazuotu posakiu „Duok kelių ereliui kelią“. Tokia situacija nufilmuota sostinės Žirmūnų gatvėje, kur „vyriškoje dvikovoje“ susigrūmė visureigio ir sedano savininkai.

„Buduliai kelių gaideliai, toliau siaučia su savo atsilupusiais BMW“, – piktumo neslėpė vilnietis Jonas, kuriam teko susidurti akis akį su šiuo įžūliu vairuotoju, o visą situaciją užfiksavo jo automobilyje įrengtas vaizdo registratorius.

„Per 15 metų vairavimo su tokiu įžūlumu tikrai neteko susidurti“, – 15min teigė Jonas.

Tenka pripažinti ir kitą dalyką – užuot nekreipdamas dėmesio į chuliganizmą, Jonas nutarė elgtis principingai, todėl įtampa kelyje vis augo, o galiausiai viskas tik per plauką nesibaigė avarija.

Tiesa, pats filmavęs vairuotojas nesutinka, kad galynėjosi su chuliganu. Vilnietis sakė važiavęs „ramiai“, tik tiek, kad buvo pasirengęs chamiškai nusiteikusio vairuotojo atakoms.

Įrašo pabaigoje matyti, kad vyrai sustojo gatvėje pasiaiškinti santykių. „Bandžiau pasikalbėti, bet pasipylė keiksmai, grasinimai. Nebuvo nė vieno rišlaus sakinio. Aš tik įspėjau jį, kad filmuoju, tad jis nuvažiavo“, – apie „pokalbį“ maždaug su 23-25 metų vaikinu papasakojo Jonas.

Dvikova tarp visureigio ir BMW prasideda Žirmūnų g. pradžioje, kai seno modelio 5-osios serijos BMW lekia pirma juosta, kuri šiek tiek laisvesnė, tačiau stotelėje stovi troleibusas. BMW bando desperatiškai įšokti į antrąją juostą, tačiau nespėja.

Panašu, kad nuo šio epizodo abiem vairuotojams užverda kraujas.

BMW tarsi siekia atkeršyti, įrodyti savo pranašumą. Džipo vairuotojo tikslas priešingas: kad oponentas liktų „savo vietoje“, tai yra ramiai važiuotų iš paskos.

Tačiau jokios ramybės Žirmūnų gatvėje, artėjant prie Šilo tilto, nėra.

Visureigio vairuotojas važiuoja ganėtinai greitai, kad BMW neturėtų progos per dešinę pusę jo aplenkti ir vėl mėginti nerti prieš nosį. Vis dėlto tokiu momentu, kai toks manevras atrodo nebeįmanomas, BMW beprotišku būdu tai padaro. Šioje vietoje visureigio vairuotojui suveikia savisaugos instinktas: turėdamas galimybę be reikalo nedaužyti transporto priemonių, Jonas ja pasinaudoja, kiek rizikuodamas pats, kai per ištisinę liniją dalinai susirikiuoja į priešpriešinę juostą. BMW prasmunka į priekį be kontakto, nors žiūrint vaizdo įrašą galima suabejoti, buvo avarija ar ne.

„Realybėje buvo dar baisiau, nei atrodo pagal filmuotą medžiagą“, – tvirtino visureigio vairuotojas, kuris viliasi, kad šį siužetą įvertins ir kelių policijos pareigūnai.

15 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatas informavo, kad Kelių policijos valdyboje pradėtas administracinis tyrimas, dėl šio automobilio vairuotojo pavojingo vairavimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:03
22:58
25:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas