Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki vasario 21 d.: 2018 385 431 31
2017 286 341 17
Publikuota: 2015 kovo 5d. 10:32

Saugiu motociklizmu susidomėjo minia motociklininkų

Renginio akimirka
Organizatorių nuotr. / Renginio akimirka

Trečiadienį Kauno kelių policijos valdybos salė buvo perpildyta nuo susirinkusiųjų žmonių paklausyti apie saugų motociklo valdymą ir kitus gyvybę kelyje padedančius apsaugoti dalykus – „žalių“ ir patyrusių motociklininkų susirinko daugiau kaip 150. Kai kuriems esamiems ar būsimiems motociklų vairuotojams klausytis patyrusių motociklininkų teko stovint.

Į sporto klubo „Coffee Racers“ drauge su Lietuvos kelių policijos tarnyba, Kauno Kelių policijos valdyba, „Bikeshop“ ir „Autogidas.lt“ organizuojamus kursus motociklininkai suvažiavo iš Kauno ir miesto apylinkių.

„Kas mums pasirodė įdomu, jog kauniečiai pasirodė esantys drąsesni, o gal smalsesni nei vilniečiai – sulaukėme daugybės klausimų. Žmonėms reikia žinių, jie suinteresuoti saugumu keliuose – tai teikia didžiulę viltį, kad galima būtų išvengti skaudžių nelaimių“, – sakė sporto klubo prezidentas ir lenktynininkas Adomas Dautartas.

Organizatorių nuotr./„Coffee Racers“ renginys
Organizatorių nuotr./„Coffee Racers“ renginys

Vakar įvykusi saugaus motociklizmo kursų paskaita buvo pirmoji, antroji vyks ateinantį ketvirtadienį kovo 11 d. Likusios keturios – trečiadieniais iki balandžio 9 dienos. Trečius metus sporto klubo „Coffee Racers“ ir kelių policijos organizuojami kursai pirmą kartą vyksta Kaune.

Kursų lektoriai dėstys apie motociklo įsigijimą ir priežiūrą, patars, kaip išsirinkti sau labiausiai tinkantį motociklą, pristatys būtiną motociklininko aprangą ir apsaugas, aiškins apie vairavimo įgūdžių tobulinimą, motociklo vairavimo mieste ir užmiestyje ypatumus.

Lenktynininkai pasidalins naudingomis žiniomis apie važiavimo žiede specifiką ir paragins mėgstančiuosius greitį iš gatvių persikelti į lenktynių trasas. Medicinos atstovas primins, kaip suteikti pirmąją pagalbą. Kiekvieną trečiadienį bus dėstoma vis nauja kursų tema, tad motociklininkams siūloma iš anksto užsirezervuoti laiką šešiems vakarams.

Organizatorių nuotr./„Coffee Racers“ renginys
Organizatorių nuotr./„Coffee Racers“ renginys

Po teorinių paskaitų, prasidėjus motociklų vairavimo sezonui, „Coffee Racers“ organizuos praktinius važiavimus Aukštadvario kartodrome, vėliau ir Kačerginės „Nemuno žiede“ su teisingo motociklo valdymo instruktažais. Praktiniuose važiavimuose galės dalyvauti tik visą teorinę dalį išklausę dalyviai.

Saugaus motociklizmo paskaitos vyks Kauno Kelių policijos valdybos patalpose, Chemijos pr. 4B, 5 aukšte. Norintieji dalyvauti kursuose turės užsiregistruoti sporto klubo tinklalapyje. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas