Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 liepos 29d. 12:56

Šiurpą kelianti pamoka: kuo baigėsi lenkimas, neprisisegus saugos diržų

driver-thrown-from-car-in-crash-during-wedding-convoy
Neatsargus lenkimas Rusijoje
Vestuvinių automobilių virtinę aplenkęs rusiško „Lada Priora“ vairuotojas nulėkė nuo kelio, dukart vertėsi kūlio, iškrito pro langą ir buvo prispaustas. Tačiau per stebuklą liko gyvas.

Tai nutiko Rusijos pietvakariuose, šalia Kantyševo kaimo (Ingušijos autonominė respublika).

Vestuvininkų konvojus, matęs, kaip nutiko nelaimė, iškart sustojo padėti nelaimėliui: pakėlė automobilį, ištraukė žmogų, davė jam vandens, iškvietė medikus.

Netrukus vyrukas ėmė rodyti gyvybės ženklus, tarė porą žodžių.

VIDEO: Driver thrown from car in crash during wedding convoy

Neatsargus lenkimas

Kas kaltas dėl šio autoįvykio? Ingušijos prezidentas Junus-Bekas Jevkurovas, peržiūrėjęs vaizdo įrašą, pareiškė, kad reikės apriboti vestuvinių vilkstinių ilgį iki trijų automobilių. Jo teigimu, tokią tvarką turės užtikrinti policijos patruliai.

Bene didžiausia jo nuodėmė – neprisegtas saugos diržas.

Bet dar kartą pažvelkime į vaizdo įrašą. Pačioje fragmento pradžioje matosi, kad ne ilga vilkstinė sukėlė avariją. Ir „Lada“, ir jai iš paskos važiuojantis visureigis „Toyota“, lenkia per ištisinę liniją. Nors vietos jiems sugrįžti į pirmą juostą – tikrai per akis.

Be to, „Lada“ vairuotojas atlieka kelis staigius judesius vairu – dar būdamas antroje juostoje ir jau grįžęs į pirmąją. Todėl neišsilaiko asfalto juostoje ir nuslysta ant smėlio, nulekia nuo kelio, verčiasi.

Trečia, bene didžiausia jo nuodėmė – neprisegtas saugos diržas.

Verti dėmesio ir vestuvių filmuotojai, išlindę per stoglangius. Jei verstųsi toks automobilis, filmuotojai, ko gero, neturėtų šansų likti gyvi.

Vairavimo mokytojo, mokyklos „Amplius LT“ direktoriaus, Artūro Pakėno komentaras:

Pirminė avarijos priežastis – neaiški. Sakyčiau, kad grubus darbas vairu, nes panašu, kad vyko dvigubas lenkimas – vairuotojas lenkė du šalia važiuojančius. Tada pamakalavo vairu ir prarado kontrolę. O spausti gazą nekontroliuojant vairo – pavojinga, iškart važiuoji į griovį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:52
08:18
00:59

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas