Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 25d. 07:59

Skaitytojas užfiksavo chaosą Vilniuje: „Porsche“ kerta ištisinę liniją, BMW lekia per raudoną

Skaitytojo užfiksuotas kelių eismo pažeidėjas
Micius nuotr. / Skaitytojo užfiksuotas kelių eismo pažeidėjas

Projektas „Spūsčių matuoklis“ ir kalbos apie šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus fiksuoti vairuotojų savavališką elgesį paskatino ir 15min skaitytojus.

Portalo 15min skaitytojas Micius atsiuntė net kelis vaizdo įrašus, kuriuose aiškiai matyti, kaip Vilniaus mieste vairuotojai nepaiso kelio ženklinimo ir kerta dvigubą ištisinę juostą.

Pirmoje situacijoje skaitytojas aiškiai užfiksavo jau ne kartą projekto „Spūsčių matuoklis“ metu aptartą problemą. „Porsche“ vairuotojas važiuodamas Geležinio Vilko gatve aplenkė spūstį link Edukologijos žiedo ir, kirsdamas ištisines juostas, nėrė žiedo link.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Spūsčių matuoklis“ – Geležinio Vilko gatvės problemos ir siurprizas prie Edukologijos žiedo

Antrame vaizdo įraše skaitytojas užfiksavo neeilinį vaizdelį prie „Forum Palace“. Tikrai ne vienas vairuotojas žino, kad iš Edukologijos žiedo įvažiavus į Konstitucijos prospektą ir norint grįžti atgal į žiedą, reikia stoti į automobilių eilę, iš kurios galima ne tik sukti į Linkmenų gatvę, bet ir apsisukti. Tačiau vaizdo įraše užfiksuotas BMW vairuotojas nusprendė negaišti laiko ir apsisuko pažeisdamas KET ir sutrikdydamas eismą priešinga kryptimi važiuojantiems automobiliams.

VIDEO: Neleistinas BMW vairuotojo manevras sutrikdo eismą Konstitucijos prospekte

Opi ne tik automobilių, bet ir pėsčiųjų eismo problema. Degant raudonam šviesoforo signalui automobiliams, dažniausiai į važiuojamąją kelio dalį išeina pėstieji. Trečiame vaizdo įraše puikiai matyti, kad, pamatęs raudoną šviesoforo signalą, BMW vairuotojas ties Gariūnais nė nestabdė ir į sankryžą įlėkė dideliu greičiu.

VIDEO: BMW vairuotojas įlekia į sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui

Jūs taip pat užfiksavote dėmesio vertą vaizdelį? Siųskite jį gazas@15min.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

01:16
00:29
31:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas