Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki lapkričio 21 d.: 2017 2991 3535 167
2016 2752 3249 161
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Smalininkuose vyks jaunųjų automobilių vairuotojų varžybos

Varžybų akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Varžybų akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 30 d. Smalininkuose vyks jaunųjų automobilių vairuotojų varžybos. Varžybose dalyvaus bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų 16–19 metų mokiniai.

Varžybose varžysis stipriausi jaunieji automobilių vairuotojai iš Alytaus profesinio rengimo centro, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos, VšĮ Raseinių technologijų ir verslo mokyklos, Šalčininkų r. Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos, Molėtų r. VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos, Skuodo r. kaimo verslų amatų ir paslaugų mokyklos, Skuodo r. Mosėdžio gimnazijos, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos ir Kauno statybininkų rengimo centro.

Komandą sudaro keturi dalyviai ir komandos vadovas.

Varžybų programą sudaro Kelių eismo taisyklių, figūrinio automobilio vairavimo ir estafetės rungtys. Šį kartą aikštelėje reikės atlikti šešias figūras: „Startas“ ir „Stop linija“, „Dvigubi vartai“, „Vėžės“, „Stovėjimo aikštelė“ ir „Gyvatukas“.

Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ renginius organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, vykdo Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, talkinant Lietuvos kelių policijos tarnybai bei teritoriniams policijos padaliniams.

SJGK emblema
 

Daugiau informacijos apie šias rungtis rasite varžybų nuostatuose, patalpintuose Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus tinklalapyje www.ssus.lt skyrelyje „Nuostatai“.

Varžybų dalyviams linkime sėkmės ir saugaus kelio! 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas