Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tilžės gatvės perėjos Šiauliuose tarsi magnetas traukia skausmingas avarijas

Avarija Šiaulių Žemaitės Gatvėje
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Avarija Šiauliuose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiauliuose yra keletas pavojingų sankryžų, kuriose dažnai švelniau ar skaudžiau susitrenkia automobiliai. Ten pat didesnis pavojus kyla ir pėsčiųjų bei dviratininkų sveikatai. Tiesa, nemažai „užkeiktų“ perėjų nukenksmintos salelėmis ir apšvietimu.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus viršininkas Lorenas Dainauskas primena, kad Šiauliai turi vieną gatvę, kurioje vyksta didžiausias eismas – tai Tilžės gatvė.

Būtent šioje gatvėje įvyksta daugiausia eismo įvykių. Pavojingiausios perėjos ir sankryžos yra Tilžės ir Gegužių, Pramonės, Rasos, Baltupėnų gatvių sankirtose.

Šiauliuose pavojingiausios perėjos ir sankryžos yra Tilžės ir Gegužių, Pramonės, Rasos, Baltupėnų gatvių sankirtose.

Miesto centre yra vietų, kur pėsčiųjų ir automobilių eismas yra intensyvus, tačiau čia vairuotojai negali įsibėgėti. Nelaimių mažai. Tokia sankryža yra P.Višinskio ir Vytauto gatvių sankirtoje.

Iki 2012 metų „užkeikta“ buvo vadinama perėja Tilžės gatvėje ties Baltupėnų gatve.

Plačioje ir tiesioje keturių eismo juostų gatvėje ir dabar vairuotojai lekia gana greitai, tačiau įrengta salelė, paryškinti perėjos ženklai, geresnis apšvietimas. Nelaimių sumažėjo.

„Kitose gatvėse eismo įvykiai beveik neprognozuojami. Jie gali įvykti bet kur dėl vairuotojų, dviratininkų ar pėsčiųjų neatidumo. O Tilžės gatvė, ypatingai Pietiniame mikrorajone, yra  ir bus pavojinga. Keturių eismo juostų gatvėje vairuotojai jaučiasi lyg magistralėje, o ne mieste“, – akcentavo pareigūnas.

Nelaimių skaičiai Šiauliuose, palyginti su pernai metų devynių mėnesių statistika, – panašūs.

Pernai užregistruota 113 įskaitinių eismo įvykių. Šiemet – jau 115.

Trumpėjant dienai, anot pareigūno, derėtų būti dar atidesniems. Jis priminė, kad dviratininkai po eismo taisyklių pakeitimų turėtų bet kokiu atveju visose perėjose vestis dviratį, o ne juo riedėti.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas