Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki kovo 24 d.: 2018 559 658 44
2017 491 588 35
Publikuota: 2015 birželio 4d. 11:47

Vaikų piešiniuose atsispindėjo tėvelių vairavimo ypatumai

Renginio akimirka
Organizatorių nuotr. / Renginio akimirka

Pirmoji vasaros diena daugeliui vaikų buvo tikra šventė. Vairavimo mokykla ,,EuroDraivas" vaikų gynimo dieną kartu Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. antruoju policijos komisariato Viešosios policijos Prevencijos poskyriu surengė apdovanojimų ceremoniją, skirtą piešinių konkurso ,,Saugiausia vairuoja mano tėveliai" baigiamajai daliai.

Iš beveik 200 piešinių, kuriuos siuntė Vilniaus apskrities mokyklos, lopšeliai ir darželiai bei individualiai vaikai, išrinkta 16,  komisijos nuomone, geriausia atspindėjusių vaikų žinias apie saugų eismą, vairavimo kultūrą bei atskleidusių tėvų ir vaikų bendravimą.

Vaikams skirta įdomi paskaita, viktorina, apdovanojimai, tortas sukūrė nepakartojamą šventinę atmosferą, o organizatoriai ir rėmėjai, matydami švytinčius vaikų veidus, planuoja šį renginį daryti tradicine Vaikų gynimo dienos paminėjimo švente.

Organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka

Vairavimo mokyklos „EuroDraivas“ direktorė Edita Celiešė džiaugėsi ir renginiu, ir smagiai nusiteikusiais vaikais bei jų tėveliais. Prie šio renginio dovanėlėmis vaikams geranoriškai prisidėjo jaunas ir energingas UAB „Diauta“ direktorius Dainius Švanys, visada besišypsantis ir gerą nuotaiką dalijantis Sporto klubo „Lithuanian Dream“ prezidentas Ugnius Šeškas, VGTU Transporto inžinerijos fakulteto dekanas doc. dr. Vilius Bartulis ir lietuviškos sultys „Magnus“.

Kaip sakė psichologė Sonata Švabauskienė, kiekvienas iš mūsų vairavimo kultūros ir saugumo keliuose mokomės iš savo tėvų, tėvų pavyzdys vaikus moko labiau nei daug kartų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas