Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Volkswagen Golf Sportsvan“ įvertintas penkiomis „Euro NCAP“ žvaigždutėmis

„Volkswagen Golf Sportsvan“
Karolinos Pansevič nuotr. / „Volkswagen Golf Sportsvan“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Neseniai pasirodęs „Golf Sportsvan“ buvo nuridentas į Europoje įtakingos nepriklausomos vartotojų teisių gynimo organizacijos „Euro NCAP“ bandymų stotį ir negailestingai sudaužytas tikrinant automobilio saugumą. Pademonstravęs aukštus rezultatus, „Golf Sportsvan“ gavo aukščiausią – 5 žvaigždučių įvertinimą, liudijantį, kad jis patenka į saugiausių naujų automobilių klubą visame pasaulyje, rašoma kompanijos pranešime spaudai.

Jau daugelį metų „Euro NCAP“ daužymo testai laikomi vienu svarbiausių automobilio saugumo patikrinimo būdų. Taip tikrinamas visų su automobiliu sąveiką patiriančių eismo dalyvių – suaugusių ir vaikų, keleivių sauga, pėsčiųjų saugumas ir saugos įrangos veikimas.

Suaugusių keleivių (įskaitant vairuotoją) saugumo patikrą sudaro 64 km/val. greičiu ir su 40 proc. perdengimu atliekamas priekinis smūgis į aliuminio barjerą, 50 km/val. greičiu atliekamas šoninis smūgis į vairuotojo dureles ir 29 km/val. greičiu - šoninis smūgis į stulpą. Per šiuos daužymus „Golf Sportsvan“ surinko 85 proc. visų galimų saugumo taškų. 

Karolinos Pansevič nuotr./„Volkswagen Golf Sportsvan“
Karolinos Pansevič nuotr./„Volkswagen Golf Sportsvan“

Pagal „Euro NCAP“ tyrimų metodiką taip pat tikrinamas ir elektroninių saugumo užtikrinimo sistemų veikimas. Šios sistemos padeda vairuotojui išvengti pavojingų eismo situacijų arba mažina jų žalą. 

Šioje srityje „Golf Sportsvan“ irgi nenuvylė. Standartinėje komplektacijoje yra labai turtingas, daug įvairių sistemų apimantis ECS elektroninio stabilumo paketas, užtikrinantis ABS su stabdymo pagalbininku, XDS+ elektroninio diferencialo blokatoriaus, pakartotinių susidūrimų stabdžio, padangų slėgio indikatoriaus ir net buksyruojamos priekabos stabilizatoriaus sklandų veikimą ir sąveiką. 

Karolinos Pansevič nuotr./„Volkswagen Golf Sportsvan“
Karolinos Pansevič nuotr./„Volkswagen Golf Sportsvan“

Mažuosius keleivius saugo ant galinės sėdynės esantys tvirti ISOFIX fiksatoriai, leidžiantys patikimai pritvirtinti įvairių matmenų ir konstrukcijų vaikiškas kėdutes. Vairuotoją ir priekinį keleivį susidūrimo metu apsaugo oro pagalvės. Keleivio pagalvę galima atjungti, taip pat yra ir vairuotojui skirta jo kelius sauganti oro pagalvė ir visų asmenų galvas apsaugančios šoninės saugos užuolaidos. 

Be to techninės saugos įrangos sąraše - ACC adaptyvinis tempomatas, priešais automobilį esančios erdvės monitoringo sistema, aklosios zonos jutiklis, avarinis miesto stabdys, važiavimo eismo juostoje ir persirikiavimo bei įvairūs apšvietimo ir parkavimo pagalbininkai.  

„Euro NCAP“ inžinieriai, teigiamai įvertinę pažangias elektronines saugos sistemas, pažymėjo, jog esminį „Volkswagen Sportsvan“ saugumą užtikrina tokios laiko patikrintos priemonės, kaip standus kėbulas su tiksliai parinktomis deformacijos zonomis bei ypač patikimi saugos diržai. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas