Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 02 28, 08:06

Testuojam: 100 000 km su „Škoda Kodiaq“. Draugas, kuris nenuvils

Jei automobilis ilgalaikio testo metu nenuvilia, nelabai turime, ką papasakoti. Tačiau neretai pasitaiko, kad automobilio „sveikata“ sušlubuoja kaip tik pačioje ilgalaikio maratono pabaigoje.
„Škoda Kodiaq“ Tik prenumeratoriams
„Škoda Kodiaq“ / Auto Bild nuotr.

Iki testo pabaigos tebuvo likę 3208 kilometrai. „Škoda Kodiaq“ jau buvo įveikęs 96 792 kilometrus ir iki 100 000 km ilgalaikio maratono tebuvo likę paskutiniai metrai, kai nutiko kažkas keisto.

Iš pradžių pradėjo nebeveikti variklio paleidimo mygtukas, o greitai po to sugedo ir pakabos valdymo blokas, dėl ko skaičiavome kiekvieną kelio nelygumą. Jei ne šie keli apmaudūs gedimai, automobilis būtų įvertintas aukščiausiu balu. Deja, tik būtų... O dabar šiek tiek apie mūsų nuotykius ilgalaikio testo metu.

Šis žavus SUV kategorijos automobilis redakciją pasiekė 2018 metų balandžio 24 dieną. Nieko ypatingo jam nebuvome numatę, tačiau nuo pat pradžių nusprendėme, kad mūsų santykiai turės griežtą terminą – ne daugiau 100 000 kilometrų.

Trumpai apie mūsų pasirinktą modelį: „Kodiaq Scout 4x4“ versija su 190 AG TDI varikliu, automatine dvigubos sankabos greičių dėže ir visais varančiaisiais ratais įsigijimo metu kainavo 41 290 eurų (konkretaus modelio kaina Vokietijoje) – atsižvelgiant į konstrukciją ir įrangą, tai gana prieinamas automobilis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas